Rozchod s partnerem Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol tajila několik týdnů, potřebovala se s tím totiž nejdříve sama vyrovnat.

„Byl to opravdový a láskyplný vztah. Nerozešli jsme se v hádce, po rozbitých talířích a nadávkách. Ale v klidu, jako lidi, co se mají rádi, respektují se, jen jim to už jednoduše v některých věcech neklape. Je nám to oběma líto, ale tak to v životě prostě chodí,“ svěřila se svým fanouškům moderátorka Snídaně s Novou.

A její životní kotrmelce bohužel rozchodem neskončily. „Kolem mě je v současné době tolik změn, ať se jedná o ty vztahové, životní, praktické, ale i pracovní. Sama jsem překvapená, jak to zvládám.“

VIDEO: Trapas večera! Milan Peroutka nedodržel dress code a ani se nesladil s partnerkou.

Video
Video se připravuje ...

Trapas večera! Milan Peroutka nedodržel dress code a ani se nesladil s partnerkou. Markéta Reinischová, Lukáš Červený

„Jasně že mám dny, kdy si říkám, tak co dalšího má pro mě život vymyšleno? Ale v těchto situacích toho paradoxně nejvíc zjistíte sami o sobě,“ píše Čechová, jež v krátkých videích prozradila, že se její máma na dva roky stěhuje do Švédska.

„Jasně, mohlo by těch změn být míň najednou, ale to už bych si asi moc vybírala,“ dodala už s úsměvem Nikola. Uvidíme, čím dalším ještě překvapí…

Fotogalerie
29 fotografií