„Nikdy jsem se necítil tak nervózně jako tehdy,“ přiznal Blesku na rovinu Martin Schreiner, který s nervozitou před vystupováním bojuje dlouhodobě. Rok zavřených divadel ale jeho problém ještě umocnil. Když pak měl poprvé hrát a zpívat před lidmi, musel se Martin poprat sám se sebou. „Ještě když jsem jel z domu, říkal jsem si, že je to dobré, že se těším. Pak jsem ale přijel do divadla a padlo to na mě,“ svěřil se někdejší finalista pěvecké soutěže SuperStar. A přestože přípravy muzikálového představení vrcholily, zpěvák se zavřel v kanceláři divadla.

„Říkal jsem si, že nemůžu, že na to ten den nemám,“ prozradil. Naštěstí ho v tom ale jeho kolegové nenechali. „Byli u mě pan producent a slečna produkční, kteří mně nakonec pomohli, přesvědčili mě, že to zvládnu,“ dovyprávěl Schreiner historku až do dobrého konce. I když je zpěvák samozřejmě rád, že má práci, po znovuobnovení většiny představení se zkrátka cítil tak, že je toho na něj příliš. Teď když už své nepříjemné strachy z vystupování opět zkrotil, soustředí se na to, aby opět shodil osm kilogramů, které nabral během pandemie.

Přestože se snažil sportovat i v době, kdy byla zavřená fitnesscentra a posilovny, moc úspěšný ve svém snažení nebyl. „Vyběhl jsem a vyvrtnul si kotník. Řekl jsem si, že to rozběhám, a vyvrtnul si druhý. Tak jsem se rozhodl jezdit na bruslích, ve kterých má člověk kotníky pevně zafixované. To jsem ovšem upadnul a poranil si koleno,“ prozradil s úsměvem své sportovní peripetie.   

 

Video: Martin Schreiner ze SuperStar: Boj s kily a odříznutí povislé kůže

Video
Video se připravuje ...

Martin Schreiner ze SuperStar: Boj s kily a odříznutí povislé kůže Kisa Císařová

Fotogalerie
32 fotografií