První vydání mělo podle informací distributora několik desítek tisíc výtisků. Značná část se rozebrala v předobjednávkách ještě před oficiálním vydáním knihy, zbytek výtisků zamířil přímo do prodejen. A tam se po nich během několika málo hodin doslova zaprášilo.

Praha je lepší

„Zkoušela jsem knihu sehnat v Plzni, ale už byla vyprodaná. Vypravila jsem se tedy do Prahy a tady jsem měla štěstí,“ řekla Blesku čtenářka Věra. I další fanoušci Karla Gotta na sociálních sítích potvrdili, že sehnat Slavíkovy memoáry v hlavním městě bylo v minulých hodinách jednodušší.

Dotisk bude

„Unikátní autobiografie Karla Gotta zmizela z našeho skladu neuvěřitelnou rychlostí. Kdo nestihl, nemusí zoufat. Dotisk očekáváme brzy,“ napsalo včera na facebooku knihkupectví Dobrovský. Konkurenční Luxor pak rovnou oznámil, že dotisk dostane 30. července.

Skvělé memoáry Karla Gotta Vyhrajte je s Bleskem! UŽ V PONDĚLÍ

Nemůžete sehnat novou autobiografii Karla Gotta »Má cesta za štěstím«, o které teď mluví celé Česko? Nebo nemáte zrovna čas obrážet knihkupectví a pátrat, zda ji ještě ke koupi mají? Vyhrajte ji s deníkem Blesk!

Ukázky z knihy uveřejňujeme již od konce června a teď pro vás, naše čtenáře, máme unikátní jednoduchou soutěž, jejíž výherci obdrží právě novou výpravnou publikaci (bezmála 700 stran!) v hodnotě 1290 Kč. Pravidla najdete již v pondělním vydání Blesku a na webu Blesk.cz.

Soutěž Blesku o autobiografii Karla Gotta.
Autor: blesk

VIDEO: Hrušínský žije se dvěma ženami! A strach o zdraví Holanové

Video
Video se připravuje ...

Hrušínský žije se dvěma ženami! A strach o zdraví Holanové Bára Horáková

Fotogalerie
28 fotografií