Dalo se čekat, že někdo s takovým projektem přijde. A stalo se! „Víme, že pan Gott má v Německu, Rakousku a Švýcarsku statisíce fanoušků, kteří by rádi poznali, kde žil a kde je pochovaný. Proto jsme se rozhodli, že pro ně takové zájezdy připravíme,“ řekla deníku Aha! jedna z předních členek fanklubu Věra Waldová, která se původně narodila v Česku a v Německu žije od konce 90. let.

Na dortík

V Praze zájemcům spolu s dalšími kolegy z fanklubu ukáže nejen vilu na Bertramce, kde zpěvák od poloviny 70. let žil a kde také 1. října 2019 zemřel, ale i místa, kam rád chodil. „Třeba jeho oblíbenou cukrárnu v centru Prahy nebo jeho milované restaurace,“ nastínila.

Zájem je veliký

Finální zastávkou zájezdu bude místo posledního odpočinku Karla Gotta na Malvazinkách. „Zájem o cesty do Prahy je v tuto chvíli velký. Pokud nenastanou žádné problémy s covidovými opatřeními, přivezeme první fanoušky do metropole na podzim,“ dodala Waldová.

Dvě noci se snídaní...

Cena třídenního zájezdu po Gottových stopách včetně dopravy, ubytování (dvě noci se snídaní) a zaplacenými obědy a večeřemi ve zpěvákových oblíbených restauracích činí 450 eur. To je v přepočtu přibližně 11 835 korun.

VIDEO: Zlatá urna Nekonečného a hrob vedle Pilarové a Gotta! A Ivana prolomila mlčení

Video
délka: 02:44.12
Video se připravuje ...

Zlatá urna Nekonečného a hrob vedle Pilarové a Gotta! A Ivana prolomila mlčení Barbora Horáková

Fotogalerie
34 fotografií