Už by to nikdy nechtěla zažít. „Neměla jsem na jídlo pro děti, čmárali mi sprejeři po zdi domu. Chtěli mi dokonce unést děti!“ popsala Aha! herečka a dabérka. „Bylo to strašné, bála jsem se o ně,“ dodala česká Samantha ze Sexu ve městě, která má s exmanželem Petrem Kracikem (63) dceru Elišku (20) a syna Kryštofa (25).

V insolvenci

Gajerové nakonec na podzim roku 2019 pomohlo, že vyhlásila osobní bankrot a začala dluhy splácet. „Mám insolvenci, splácím dluh, uznala jsem ho a za tři roky bych měla být oddlužená. Suma už je zvladatelná – už je pod milion korun,“ prozradila ve velkém sobotním rozhovoru pro Aha! herečka.

Škrtnuté úroky

Celková dlužná částka přitom činila přesně 4 777 113 korun. „To všechno zvedly nehorázné úroky, které mi ale soud postupně odpustil. Můj oficiální dluh je přes milion korun,“ upřesnila Gajerová. „Insolvence mě z toho vysvobodila. Splácím jednu částku, správci, který ji následně přerozděluje věřitelům. Žiju díky tomu daleko klidněji,“ dodala herečka, která se nyní živí jako zahradnice v jedné velké firmě.

Dluží i Morávkové

Mezi 41 věřiteli, kterým v insolvenci vrací peníze, je i její kolegyně a kamarádka Dana Morávková (49), která Veronice půjčila před časem 40 tisíc korun.

Video: Drama herečky Gajerové: Dluží už několik milionů! A smutné přiznání hokejisty Jágra

Video
délka: 02:18.04

Drama herečky Gajerové: Dluží už několik milionů! A smutné přiznání hokejisty Jágra. Bára Horáková, Lukáš Červený

Fotogalerie
34 fotografií