Novopečená máma Martina Pártlová zažívá poměrně krušné chvíle. Zjistila totiž, že se v noci v prostorách jejího domu objevil neznámý host. A to díky záznamu z kamer, které má umístěné na terase. „Takový to, jak spíš jak špalek a nějaký netáhlo ti mezitím leze po baráku. Frajerovi vůbec nevadí kamery ani světla na čidla. On si na to ještě přisvítí, ko*ot. Kdyby ti ty hnáty chtěly upadnout...,“ svěřila se pochopitelně naštvaná zpěvačka s prapodivnou nevítanou návštěvou.

Na důkaz rovnou přidala i snímky a záběry z terasy, na kterých je vidět, jak se neznámý muž prachsprostě prochází po terase i kolem bazénu. „Zajímalo by mě, jak by to dopadlo, kdyby otevřel ty dveře a my tam. No, já bych si čůrla do textilu a Pepik by ho asi vzal kytárou,“ domýšlí si Martina. „No, mohla jsem aspoň uklidit... Ještě, že si vzal batůžek s odrazkama,“ dodala s humorem.

„A já se smála Pepíkovi, že nás na noc zamyká. Tož lidi, zamykejte si ty baráky,“ apeluje po nepříjemné zkušenosti zpěvačka. Jestli jí ale bylo něco odcizeno, neupřesnila. Hlavní je, že se nestalo nic vážnějšího a drzý neznámý odpochodoval do patřičných míst i se svým batůžkem.

VIDEO: Pártlová se Štíbrovou rodily ve stejný den! A Matušovu Lucinku čeká operace

Video
Video se připravuje ...

Pártlová se Štíbrovou rodily ve stejný den! A Matušovu Lucinku čeká operace Bára Horáková, Lukáš Červený

Fotogalerie
40 fotografií