Většina slavných Češek se drahými šperky zdobí maximálně na ples, a ještě si drahé klenoty na večer jen půjčují. Hned, jak sundají plesovou róbu, šperky putují zpátky pěkně do trezoru ke zlatníkovi.

Hvězda Ordinace je ale jiný případ. Klenoty, za které už by se dal pořídit menší byt, teď klidně vytáhla do baru na pražské náplavce, kde se potkala s kolegy z muzikálu Trhák.

Ruku, kterou kamarádům z Divadla Broadway Morávková podávala, se blýskala od samých diamantů. Ozdobila se hodinkami luxusní značky Cartier za 625 000 Kč, vkusně je doplnila náramkem stejné značky s diamanty za 340 000 Kč a dalším za 1 580 000 Kč.

To nebylo vše – okázalou dekadenci doplnila diamantovým prstenem za 150 000 Kč. Podtrženo sečteno, herečka měla večer na sobě klenoty za 2 695 000 Kč. 

Manžel Petr Malásek (57) totiž rozumí nejen hudbě, ale i drahým kamenům a zlatu. „Jsme spolu dlouho, Petr už dokonale zná můj vkus,“ pochválila herečka manžela. „Všechny věci, které mám od něj, jsou krásné,“ dodala spokojeně.

Prsten jako lady Diana

Mezi nejcennější klenoty představitelky doktorky Zdeny Suché z Ordinace v růžové zahradě 2 patří briliantový prsten, jaký dostala kdysi od Charlese (72) princezna Diana (†36) k zásnubám. Prsten je z osmnáctikarátového zlata s velkým modrým safírem, kolem něhož je zasazeno 14 malých diamantů. Vyrobila ho firma Garrard. Charles Dianě cenný klenot navlékl v roce 1981. Cena je ve Velké Británii 28 000 liber. Podle aktuálního kurzu je to téměř 833 000 korun.

Fotogalerie
40 fotografií