Není to poprvé, co si Jakub Prachař jako by náhodou veřejně „kopl“ do své exmanželky. Jednou ji parodoval, jak vaří, podruhé zase špulil rty, tak jako to neustále dělá Agáta. Naposledy si vzal na paškál její nedotažený byznys s karavanem. S exmilencem Adamem si totiž pořídila dodávku, kterou předělávali na obytný vůz, ale než ji dokončili, rozešli se. 

Na natáčení nového kriminálního seriálu Dvojka na zabití, který vzniká pod taktovkou FTV Prima, sdílel Prachař selfie z karavanu… „Neni to špatná parta. Dovolená v karavanu v šesti je sen,“ napsal k povedené momentce, na které si šestice herců užívá pohodičky a občerstvení mezi záběry během natáčení.

VIDEO: Agáta Hanychová má nový byznys! A zase je v tom potetovaný chlap

Video
Video se připravuje ...

Agáta Hanychová má nový byznys! A zase je v tom potetovaný chlap Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

A netrvalo dlouho a do pomyslného boje vyrazila i Agáta. Ale s o dost citlivějším obsahem. Na facebooku totiž sdílela fotku z roku 2014, kdy společně s Kubou a malým Kryšpínem byli na výletě v Třeboni. „Miluju svojí rodinu!“ nechala u fotky zřejmě starší popisek modelka. 

Páreček se přitom rozvedl loni a dle jejich slov se oběma ulevilo. Ale jak se říká, čas vše zahojí, a aby ještě nedošlo k bouřlivému comebacku! 

Fotogalerie
51 fotografií