Okatá herečka Michaela Tomešová, kterou si televizní diváci zamilovali coby hubatou Barču ze seriálu Sestřičky, je skutečně činorodé děvče. Kromě toho, že stíhá natáčení (a před pandemií i časté hraní v divadle), ráda se věnuje i svým třem chlapům – manželovi Romanovi, známému zase z primáckého seriálu Slunečná, a synkům Kristiánovi (4) a Jonášovi (v srpnu 3). Občas je ale potřeba si od toho všeho odpočinout a pořádně vypnout, i když jenom na víkend.

A právě ten Tomešová prožila ve společnosti třech kamarádek. Ostatně, koncept (a především důležitost) „ženského kruhu“ na sociálních sítích, již hvězda muzikálů Vlasy, Pomáda či Vody (a krve) nad vodou nejednou zmiňovala.

„Nějak tak jsme si zbyly. Ale má to ten nejlepší VIBE, co jsem mezi ženama zažila,“ svěřila se svým více než 76 tisícům fanouškům na instagramu Míša. Mezi její blízké přítelkyně patří mimo jiné i herečka Aneta Krejčíková (30), která víkendový pobyt zhodnotila slovy:

„Poprvé (a doufám, že ne naposled) – celý víkend bez dětí, dvě rána bez rychlýho vstávání z postele. Chtěla bych strašně moc poděkovat našim klukům, že se mezitím postarali o děti a my mohly řádit (jako ‚zamlada‘). Tedaaa, odpočinout si!“ vtipkovala vnadná blondýnka známá z Ulice, hořké komedie Láska je láska či z dramatu Poupata.

To, že v dámské společnosti mohla Tomešová popustit uzdu své divoké nátuře, jasně dokumentovaly snímky, na nichž si čtyři mladé ženy užívají vířivky, mlsání a výletů… A pak především momentka, co zachycuje sympatickou Míšu stojící na zápraží chatky v dešti, holou jako prst.  

VIDEO: Dvojnásobná máma Míša Tomešová: Hubená jako lunt! Ruce jako hůlky! A kam dala prsa?

Video
délka: 02:50.08

Dvojnásobná máma Míša Tomešová: Hubená jako lunt! Ruce jako hůlky! A kam dala prsa? Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Všichni tak mohli obdivovat její útlý pas, dlouhé štíhlé nožky a postavu puberťačky, těžko uvěřit, že tohle tělo dalo život už dvěma krásným chlapečkům. A aby někoho svou přírodní krásou nepohoršila, zakryla si pro jistotu zadeček nálepkou broskvičky.

„Bylo nám krásně, což vo to, ale snad nenastydnu,“ obávala se herečka, která v poslední době měla nejeden zdravotní problém. Nejprve musela do nemocnice kvůli zanícenému slepému střevu, poté si prošla koronavirovou nákazou – právě ve špitále se totiž nebezpečným virem covid-19 nakazila.

Fotogalerie
73 fotografií