Herečka na svém instagramu zveřejnila v podstatě reportáž ze své cesty, jelikož se pravidelně hlásila již z letiště i z přestupu a nakonec všechny příznivce nezapomněla uklidnit i poté, co se konečně ocitla v cíli, a to po boku svého muže Martina Stropnického, který v Izraeli působí jako český velvyslanec.

Hned, jak se shledali na letišti, nechali se spolu vyfotit, přičemž Žilková posléze fotku nahrála na sociální síť hned dvakrát, poprvé s ironickým komentářem: „Dva důchodci.“ Podruhé zase rovnou vyvrátila všechny možné obavy o svou bezpečnost.

„Je tady krásně a bezpečně,“ ujistila všechny kvůli tomu, že ještě donedávna panovalo v zemi velké napětí kvůli konfliktu s Palestinou. Ještě nedávno chodily z Izraele zprávy o bombardování a sám Stropnický se musel denně několikrát ukrýt v protiatomovém krytu pod ambasádou. Na konci května proběhlo příměří, a tak se zřejmě herečka této výpravy nebojí.

I kdyby se ale přece jen trochu bála, má zkrátka pro strach uděláno a hlavně je jí silnou motivací znovushledání s manželem. „Konečně spolu! Po 13 měsících na pár dnů v Izraeli,“ radovala se nepokrytě Veronika, které se očividně velmi stýskalo. Martin sice například na Vánoce do Česka přijel, jinak ho ale povinnosti stále drží v Izraeli.

Blondýnka původně žila v cizí zemi spolu s ním, jenže pak vše zkomplikovala situace ohledně koronaviru. Bála se především o svou maminku Olgu (97), která zůstala v Česku. Nakonec se tak loni vrátila zpět do vlasti i s dcerou Kordulkou (15) a poté, co absolvovala povinnou karanténu, si vzala maminku k sobě domů, aby se o ni mohla starat. Po více než roce je teď opět alespoň na chvíli v Izraeli a hlavně s manželem...

VIDEO: Stropnický z Tel Avivu o izraelském konfliktu a životě pod palbou raket

Video
délka: 32:20.08
Video se připravuje ...

Stropnický z Tel Avivu o izraelském konfliktu a životě pod palbou raket Pavlína Horáková

Fotogalerie
56 fotografií