Známý stand-up komik Lukáš Pavlásek se často naváží do instagramových hvězd. Po vzoru modelek se například pokusil vyfotit, jak pózuje ve sněhu jenom v trenýrkách, skončilo to ovšem řevem a úprkem zpátky do tepla. Jindy zase vystrčil holé půlky na posteli v jedné z oblíbených póz influencerek. Tentokrát si udělal legraci z hvězdy seriálu Slunečná„Moje oblíbená Eva Decastelo vypadá furt dobře. Dnes jsem viděl tuhle její fotku,“ reagoval na jeden z jejích posledních příspěvků na instagramu, kde modelka pózuje do půl pasu nahá a ňadra si překrývá rukama.

„Říkal jsem si, jak to sakra dělá? Zkusím to taky tak. A myslim, že se povedlo. Najdi pět rozdílů,“ vyzval své příznivce muž, jenž se proslavil coby přihlouplý Tydýt v sérii reklam na mobilního operátora. Do vnadné herečky a moderátorky se stylizoval celkem zdárně, zvolil podobnou čelenku na hlavu (v jeho případě to dokonce vypadalo na pásek od kalhot) a rovněž si i stejným způsobem, tedy rádoby cudně, kryl svůj chlupatý hrudník. A jeho fanoušci se shodovali, že podoba by se tu rozhodně našla. „Jsi blondýna. Jinak jak přes kopírák!“ psali mu v nadsázce.

VIDEO: Lukáš Pavlásek: Někdy jsem vtipný i nechtěně!

Video
délka: 03:12.96

Lukáš Pavlásek: Někdy jsem vtipný i nechtěně! Pavlína Horáková, Aleš Brunclík

S Decastelo, která je jeho dlouholetou kamarádkou, mimochodem Pavlásek kdysi při focení pro známý pánský časopis již spolupracoval. Ona se tehdy převtělila do svůdné Bond girl, na snímcích na sobě měla jenom těsné červené body, a on si v dobře padnoucím saku zahrál na Jamese Bonda.

Výsledná fotografie byla až překvapivě povedená a měla bezesporu onen požadovaný hollywoodský lesk. Připomenout si ji ostatně můžete v naší galerii. Decastelo tehdy Pavláska na svém profilu nazvala „českým Bradem Pittem“, takže je jasné, že ani ona nemá problém si udělat legraci ze svých kolegů.

Fotogalerie
52 fotografií