Příchod svého syna na svět si potetovaný hudebník nenechal ujít a své ženě byl celou dobu oporou. I když to z jeho vyprávění působí, jako kdyby žádnou téměř nepotřebovala. „Mám za ženu šamanku, vlčici, která dokázala prožít naprosto vědomý porod. Během těch nejsilnějších vln před porodem jsme si koukali z blízka do očí a já v těch jejích viděl celý vesmír. My jsme normálně hodně propojení, ale tohle bylo opravdu něco, co jsem předtím nezažil,“ rozněžnil se a pochlubil zároveň na sociální síti Kuba Ryba.

„No a výsledkem tohoto krásného dne je Lemmy. Náš syn, kterého se budeme snažit co nejlépe připravit na svět a ukazovat mu, že cílem života je žít, milovat, projevovat city a pomáhat všem, kterým pomoci může a kteří o pomoc stojí. Vítej na světě, Lemmy. Ať žiješ v míru a lásce,“ přeje si pro svého syna Kuba, zpěvák čtyřčlenného popového uskupení Rybičky 48, jež neskrývá, že dávku inspirace čerpalo z hudebního směru punk.

Své dvě lásky už má Kuba Ryba u sebe. „Ty vo*e, tak já jsem táta. Člověk si to pořádně uvědomí, až když leží v posteli, kde byl malej naposledy v bříšku. Lemmy je doma,“ pochlubil se svým fanouškům na facebooku zpěvák a jako důkaz přiložil fotografii novorozeného miminka v domácích lůžkovinách.

Fotogalerie
16 fotografií