„V úterý večer se mi narodil syn,“ přiznal v pátek na CNN Prima News Bouček, který tam moderuje pořad Nový den. Tentokrát se s ním ale kolegové spojili přes Skype a zpovídali ho ohledně miminka. Odhalil i to, jaké dostal jeho chlapeček jméno.

„Albert, po největším mysliteli 20. století, protože když se koukneme kolem, tak nejvíc ze všeho potřebujeme mozek,“ uvedl Libor, který se na roli otce velmi těší.

Jeho radost mu teď trochu kazí situace ohledně koronaviru a s ní související zákaz návštěv v nemocnici. Na svou milovanou ženu Gábinu, kterou si vzal v roce 2019, a malého Alberta se tak nemůže jen tak jít podívat. Naštěstí si ale může prohlížet fotky.

VIDEO: Manželé Boučkovi na plese: Tancovali jsme spolu jen jednou v životě

Video
délka: 01:38.08
Video se připravuje ...

Manželé Boučkovi na plese: Tancovali jsme spolu jen jednou v životě Markéta Reinischová, Jan Jedlička

Není tedy divu, že se jimi kochá opravdu důkladně. Prý se vždycky divil lidem, kteří si dávali na mobilu fotky dítěte jako tapetu, ale teď už tomu začíná rozumět. Dokonce podle svých slov vypnuli i fotbal v televizi a radši prohlížel synka Alberta. Veřejnosti z něj zatím ukázal jen ručičku.

Kromě toho musí také vše pro rodinku připravit. Například ho čeká sestavování kočárku. „To vidím na celý den, neb manuálně jsem analfabet,“ netajil se novopečený otec, který v minulosti přiznal, že se se ženou o dítě snažili delší dobu. Možná právě proto většinu těhotenství Gábiny utajili, aby měli jistotu, že bude vše v pořádku.

Posléze radostnou novinku oznámil i na instagramu: „A začalo jaro. Kolem. Jiřák se zaplnil lidma a i přes chmury kolem nás je vidět víc úsměvů, když sundáme na možný moment roušku. Období nového života. Počátek. To naše jaro začalo 16.února sedm minut před desátou večer. Viděl jsem to. Intenzitu těch okamžiků plně nikdy nevystihnu. Ale bez nadsázky probudí se v člověku nový rozměr lásky. K mojí ženě. K životu. A hlavně k němu. Syn. Prvorozený. Pokračovatel. Třeba jednou v dresu Sparty chytí penaltu loučícímu se Mbappemu, třeba něco vynalezne, třeba pobaví plný sál a třeba jednou bude prožívat stejné emoce jako jeho táta teď. Je to úplně jedno. Zatím spí a jí a občas propukne v pláč, který celé oddělení pozná okamžitě. Vše má před sebou a my budeme přihlížet a podporovat a cizelovat rodičovství. Je zde. Proměnil naši úsečku v trojúhelník. Je zdráv. A zdráva je i má žena. Ta, díky které se z matek staly babičky, z sestry teta, z otců dědečkové, z babičky prababička, ze mě otec a z ní ta nejlepší maminka. A to je neuvěřitelná porce změn na moji milovanou, křehkou, která teď nejvíc ze všeho potřebuje klid a lásku, ze kterých vyroste energie pro vše další. Děkuju vlkům, budce, sestrám - andělům, i těm, kterým jsem za poslední hodiny vyprávěl příběh, u kterého jsem byl. A oni naslouchali. Nikdy v životě jsem nebyl tak šťastný jako teď. A ty milý Alberte, vítej v tomto světě. Táta,“ napsal procítěně.

VIDEO: Potřetí ženatý Bouček promluvil o dětech! Příbuzné tím asi nepotěší

Video
délka: 03:38.07
Video se připravuje ...

Potřetí ženatý Bouček promluvil o dětech! Příbuzné tím asi nepotěší Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
33 fotografií