Moderátor Ondřej Vodný to bere hopem. V listopadu loňského roku se pochlubil, že společně se svou partnerkou Veronikou čekají miminko, a v únoru se narychlo brali. To se už novopečené paní Vodné rýsovalo pod svatebními šaty pořádné bříško – koneckonců vdávala se v osmém měsíci těhotenství. V březnu, pouhý měsíc po veselce, se již čerství novomanželé radují z prvního společného potomka! Jejich dcerka přišla na svět v pondělí 22. 3. večer v porodnici U Apolináře, a dostala jméno skutečně pohádkové.

Přestože pohlaví dítěte nijak netajili, naopak ho, jak je to u celebrit zvykem, odhalili na instagramu v roztomilém videu s balonkem plným růžových konfet, jméno si až do porodu nechávali pro sebe. Vybrali ho ale velice líbezné: ne Amálie, ale Amálka. V kombinaci s příjmením Vodná je to opravdu jméno jak z populárního československého animovaného Večerníčku… Dívenka po narození vážila 3,51 kilogramu a měřila 50 centimetrů, což jsou rozměry skutečně ideální.

VIDEO: Františka Čížková v rozhovoru na Evropě 2

Video
Video se připravuje ...

Františka v rozhovoru na Evropě 2 Jan Jedlička

„Veronika je neskutečná! Jsem na svou manželku pyšný! Má můj obdiv, stejně tak všechny matky současné i budoucí,“ dojímal se pak Vodný na instagramu, a připojil celou řadu dojemných momentek s novorozencem. U porodu pyšný tatínek pochopitelně nechyběl, a mohl být tak své paní patřičnou podporou, jakou v těchto těžkých chvílích tolik potřebovala. „Veronika je tím nejlepším, co mě potkalo… A v krizi tohoto roku jsme si to uvědomili ještě víc. Prožíváme nejkrásnější období,“ nechal se slyšet Vodný pro Evropu 2.

VIDEO: Moderátor Tomáš Zástěra bude slavit čtyřicítku: Jeho plány do budoucna vás překvapí! 
Video
Video se připravuje ...

Tomáš Zástěra bude slavit čtyřicítku: Jeho plány do budoucna vás překvapí! Martin Balcar, Lukáš Červený

Fotogalerie
31 fotografií