Představitelka doktorky Vlčkové z primáckého seriálu Sestřičky je známá zdravým životním stylem. Běhá, posiluje, pravidelně se otužuje ve studené vodě. Také nosí poctivě roušku a kvůli natáčení je neustále testovaná na covid-19. Přesto jí tělo vypovědělo službu.

Video
délka: 02:24.12
Video se připravuje ...

Kristýna Frejová ze Sestřiček: Mimino v padesáti? Už chci vnouče! FTV Prima

Nic si nepamatuje

„Přes veškerý můj pozitivní a dostředivý přístup k meritu covidu, jsem před čtrnácti dny vstala ráno z postele a víc si nepamatuju. Ztráta vědomí, dopadla jsem přímo na obličej a hodně štychů,“ popsala osudný den dcera slavného hereckého páru Ladislava Freje (79) a Věry Galatíkové (†69). Podle doktorů to způsobilo dlouhodobě podceňované psychické vypětí a stres.

Co dělám blbě?

Zpráva lékařů ji zaskočila. „Co dělám blbě? Teda kromě toho, že jsem v hajzlu s daněma, se školným a už rok nemůžu pracovat...“ posteskla si Frejová, které chybí divadlo. „Opatrujte se, kamarádi, je to plíživý, ale je to!“ poslala Kristýna varovný vzkaz svým kolegům.

Kačeři jsou rodina

Kristýna propadla trendu otužování a pravidelně se cachtá v ledové vodě. „Moc se kaju, ale když jdu plavat do Vltavy, tak respirátor snímám, přestože jsem v úzkém kontaktu s kačery, kteří, i přes moje opětovné výzvy, odmítají dodržet metrový odstup, ale už tam máme za ty dva roky vztah, takže rodina,“ vtipkovala herečka.

VIDEO: Kristýna Frejová a David Gránský to rozjeli po tiskovce TV Prima. Do varu je dostala Včelka Mája!

Video
délka: 00:43.87
Video se připravuje ...

Kristýna Frejová a David Gránský to rozjeli po tiskovce TV Prima. Do varu je dostala Včelka Mája! David Kundrát

Fotogalerie
34 fotografií