Koukal promluvil den poté, co Gábina na obrazovkách CNN Prima News oznámila, že je s přítelem Milošem těhotná a že si po rozvodu změnila jméno na Soukalová. „Celá situace mi samozřejmě není příjemná a mrzí mě, že moje jméno je takto popotahováno médii. Nerozumím, proč se Gábina snížila k tomu, za co vždy tolik kritizovala ostatní, ale odmítám činit totéž, a proto dál celou situaci mediálně komentovat nechci,“ píše Koukal ve svém obsáhlém vyjádření.

Podle Koukala jeho slavnější exmanželka lže. „K jednotlivým rozhovorům, které Gábina poskytla v posledních dnech médiím, se nebudu vyjadřovat. Pouze konstatuji, že její výroky jsou nepravdivé či účelově vytržené z kontextu, což naštěstí mohu prokázat. Rozhodně to ale nebudu dělat přes média, protože v tom postrádám jakýkoliv smysl. Realita je taková, že na začátku rozvodových jednání jsem ani neměl advokáta, Gábinině původní právničce jsem poskytl veškerou požadovanou součinnost a díky tomu byla po pár týdnech připravena k podpisu dohoda o vyrovnání, a to na základě propočtů Gábininy právničky,“ říká.

VIDEO: Gabriela Soukalová v NOVÉM DNI oznámila, že je těhotná!

Video
délka: 11:47.28

Gabriela Soukalová v NOVÉM DNI oznámila, že je těhotná! FTV Prima

Poté jsem ale byl bez jakéhokoliv důvodu osloven novým Gábininým právníkem, který mi na prvním setkání řekl, že domluvenou dohodu Gábina neuzavře, ať si raději najdu také právního zástupce, což jsem následně učinil. Můj advokát dnes už ale komunikuje s dalším, již třetím právníkem Gábiny a nezbývá mi než věřit, že konečně dojde brzy k dohodě a nebude potřeba věc řešit soudně. Pokud by ke smírné dohodě i přes to všechno nakonec nedošlo, jsem připraven vše obhájit u soudu,“ dodává Koukal.

VIDEO: Gabriela Koukalová v 7 pádech Honzy Dědka: Rozvod bych nikomu nepřála, ale nejde o život!

Video
délka: 01:07.40

Gabriela Koukalová 7 pádech Honzy Dědka: Rozvod bych nikomu nepřála, ale nejde o život! FTV Prima

Fotogalerie
49 fotografií