Těhotenství manželky Gabriely (29) se Liboru Boučkovi podařilo ututlat až do osmého měsíce. Oba si to chtěli užít v soukromí a gratulace přijímat teprve ve chvíli, až se miminko narodí. 

A to se stalo v úterý 16. února - sedm minut před 22. hodinou. „Musím říct, že to období očekávání je u konce. Všechno dopadlo dobře. A já jsem v úterý večer zažil asi nejsilnější emoční vypětí, nad kterým člověk nemá kontrolu. Je to okamžik, ve kterém se v člověku zrodí úplně nový druh lásky. Lásky k manželce, k životu a pak k tomu tvorovi,“ popisoval s širokým úsměvem v NOVÉM DNI na CNN Prima News Libor Bouček, který byl u narození syna přítomen. 

VIDEO: Potřetí ženatý Bouček promluvil o dětech! Příbuzné tím asi nepotěší

Video
délka: 03:38.07

Potřetí ženatý Bouček promluvil o dětech! Příbuzné tím asi nepotěší Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Nebyl jsem přesvědčenej, že má otec u porodu nějakej extra velkej význam. Po úterý vím, že je to výsada a i potřebná pomoc. Viděl jsem zrození syna. Zažil s ním první sekundy a maminka podporu potřebuje. Pro chlapa jsou to chvíle uvědomění si malichernosti a nutnosti pomáhat. A ještě jedna věc - profese lékařů a zdravotníků je u mě na ještě vetším piedestalu. Na ně bychom měli myslet a být nápomocni, protože to, co dělají, je zázračný a taky sakra náročný!“ řekl nyní Blesku čerstvý otec. Chlapeček dostal jméno po jednom z největších myslitelů, a to Albertu Einsteinovi. 

VIDEO: Libor Bouček detailně popsal svou třetí svatbu! Proč chyběl Gott

Video
délka: 08:07.47

Libor Bouček detailně popsal svou třetí svatbu! Proč chyběl Gott? Markéta Reinischová

Když jsme se bavili o jménu, tak si myslím, že jedno z nejkrásnějších je jméno, které nesl jeden z největších myslitelů 20. století. A když se dnes podíváme kolem sebe, tak tahle doba potřebuje především mozek, a proto se náš syn s Gábi jmenuje Albert,“ pochlubil se na CNN Prima News moderátor. 

VIDEO: Manželé Boučkovi na plese: Tancovali jsme spolu jen jednou v životě

Video
délka: 01:38.08

Manželé Boučkovi na plese: Tancovali jsme spolu jen jednou v životě Markéta Reinischová, Jan Jedlička

Fotogalerie
46 fotografií