„V úterý večer se mi narodil syn,“ přiznal v pátek na CNN Prima News Bouček v rozhovoru před Skype a prozradil i jméno a důvod, proč takové s manželkou zvolili. „Albert, po největším mysliteli 20. století, protože když se koukneme kolem, tak nejvíc ze všeho potřebujeme mozek,“ oznámil za sebe i za manželku Gabrielu.

Posléze vše odhalil i na instagramu: „Období nového života. Počátek. To naše jaro začalo 16.února sedm minut před desátou večer. Viděl jsem to. Intenzitu těch okamžiků plně nikdy nevystihnu. Nikdy v životě jsem nebyl tak šťastný jako teď. A ty milý Alberte, vítej v tomto světě. Táta,“ napsal mimo jiné v dlouhém prohlášení. 

Rázem mu začali jeho kolegové z branže a známí gratulovat. „Moc gratuluji a na cestě životem přeji samé krásné věci a mnoho štěstí,“ napsala zpěvačka Kamila Nývltová. Dvojnásobná maminka, moderátorka a někdejší misska Lucie Křížková, to zase vzala z trochu jiného konce: „Táta. To je, viď. Moc gratuluji! A přeji celé rodině pevné zdraví.“

„Moc gratuluji kamaráde ! Je to úžasné,“ okomentoval příspěvek Patrik Hezucký, který se také dočkal syna teprve před dvěma lety. „Vítej, vytoužený!“ adresovala pak svůj vzkaz malému Albertovi kolegyně jeho táty z Primy Laďka Něrgešová. Ta už má děti dvě. „Milý Alberte, těší se na Tebe kamarád Matyáš,“ zvolila podobné oslovení i modelka Veronika Kašáková, která svého prvního potomka rovněž porodila tento týden.

VIDEO: Manželé Boučkovi na plese: Tancovali jsme spolu jen jednou v životě

Video
délka: 01:38.08
Video se připravuje ...

Manželé Boučkovi na plese: Tancovali jsme spolu jen jednou v životě Markéta Reinischová, Jan Jedlička

 „Libore, GRATULACE, ta největší,“ napsala Alice Bendová, rovněž dvojnásobná maminka. „Gratulace obrovská. Užívejte,“ připojila se zpěvačka Ewa Farna. „Albert – čistoskvoucí. Gratuluji od srdce,“ uvedla pak herečka Kateřina Kaira Hrachovcová. „To je nádherný, kamaráde!!!! Moc vám gratulujeme!“ radoval se i Václav Noid Bárta, sám dvojnásobný otec.

„Libore, gratuluji. To je boží. Všechno dobré vám přeju ze srdce.“ nenechala zprávu bez reakce ani zpěvačka Ilona Csáková. Gratulace poslali ale též modelka Eliška Bučková, zpěvačka Markéta Konvičková či sportovní komentátor Petr Svěcený. S tím Libor hned řešil fotbal. Srdíčka místo dlouhých výlevů zvolily především dámy Veronika Žilková, Klára Doležalová, Tereza Mátlová, Hanka Kynychová , Veronika Stýblová či Dara Rolins. 

VIDEO: Potřetí ženatý Bouček promluvil o dětech! Příbuzné tím asi nepotěší

Video
délka: 03:38.07
Video se připravuje ...

Potřetí ženatý Bouček promluvil o dětech! Příbuzné tím asi nepotěší Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
115 fotografií