Libor Bouček do čtyřiceti stihl, co málokdo, a netají se tím. „Mám vše, o čem jsem si leckdy ani nedovolil snít. Téměř sedm let ženu. Jednu. Jedinečnou. Jedinou. Gabrielu. Rodiče, jejichž podpora a láska je zdrojem života. A snažím se jim vrátit jejich investici, především citovou,“ rozepsal se ve svém narozeninovém příspěvku moderátor. 

„Byl jsem u prvního i posledního vystoupení Davida Copperfielda v Praze, uvedl jsem čtyřhru Rogera a Rafy v O2 areně. Poprvé v dějinách. Na stejném místě vyvolával Jardu Jágra v dresu reprezentace. Naposledy. A také tam počítal živé koně. Dvakrát. S Petrou ve Fulneku se dotkl wimbledonské trofeje. Na povel „mluv teď“ jsem přivítal diváky snad všech televizí kromě Šlágru a Barrandova. Naštěstí. Ve společnosti Jiřinky (Bohdalové) i Karla (Gotta). Párkrát,“ pochlubil se Libor, který nezapomněl připomenout také své nezdary a kotrmelce. 

VIDEO: Libor Bouček detailně popsal svou třetí svatbu! Proč chyběl Gott?

Video
délka: 08:07.47

Libor Bouček detailně popsal svou třetí svatbu! Proč chyběl Gott? Markéta Reinischová

„Udělal jsem v životě řadu chyb. Z mnohých jsem se poučil. U dalších asi hrozí recidiva. Snad jsem ale víckrát udělal radost, než přivodil zklamání,“ míní Bouček, kterému k dokonalému štěstí chybí už jen potomek. Ale i ten jistě brzy přijde, vždyť jeho žena je o 12 let mladší. I ta svému muži veřejně pogratulovala.

„Má lásko, jsem neskutečně šťastná, že můžu životem kráčet po Tvém boku. Být Ti ženou, oporou i přítelem. Krásné narozeniny Ti přeju!! Miluju Tě!“ vyznala se Gábina. 

VIDEO: Potřetí ženatý Bouček promluvil o dětech! Příbuzné tím asi nepotěší

Video
délka: 03:38.07

Potřetí ženatý Bouček promluvil o dětech! Příbuzné tím asi nepotěší Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
46 fotografií