Když před herečku a moderátorku poklekl její o sedm let mladší partner, nazvala ho blbounem nejapným! „Žádost byla naprosto nečekaná. Upřímně jsem z toho byla hodně překvapená, ale měla jsem radost,“ říká Bendová v rozhovoru pro páteční Blesk tv MAGAZÍN. A to se dokonce o svatbě týden před tím bavili a shodli se na tom, že je zbytečná.

VIDEO: Alice Bendová: Já stará bába vedle chlapa, co zhubl 14 kilo

Video
délka: 03:50.08

Alice Bendová: Já stará bába vedle chlapa, co zhubl 14 kilo 

Žádná romantika

Jenže to na ni Michal hrál „levou“, v tu chvíli už se Alici vyráběl zásnubní prsten na míru. „A pak se najednou zeptal. Hodně jsme se tomu smáli, protože jsem mu řekla, že je pako,“ popisuje onu osudovou otázku herečka. Byl to podle ní hezký veselý moment. „Žádné, že bych se rozplakala a on klečel na kolenou, žádná americká filmová romantika. Michal totiž ví, že to nesnáším,“ podotýká.

Svatba na ostrově?

Tradici, že po zásnubách má být svatba do roka a do dne, nicméně hodlají dodržet. „Líbí se mi to, je to asi trochu pověra, ale já jsem pro. Když pandemie dovolí, tak to tak bude. Ještě ale nevím, jestli bude svatba tady, nebo v zahraničí,“ tvrdí Bendová, jejímž druhým domovem jsou Kanárské ostrovy.

Velký rozhovor s Alicí Bendovou už zítra v Blesk tv MAGAZÍNU!

A dále čtěte:

* Ondřej Hejma: Ve škole řádil se Šabachem, po světě jezdil s Klausem!

  • Módní guru Ina T. varuje před Valentýnem: Vulgární modely k němu nepatří!

VIDEO: Alice Bendová: Dostane se letos do svého apartmánu na Kanárech?

Video
délka: 04:00.80

Alice Bendová: Dostane se letos do svého apartmánu na Kanárech? Markéta Reinischová

Fotogalerie
41 fotografií