Vzhledem k tomu, že obě děti Alice Bendové mají distanční výuku, mohla odletět celá rodina. „Sen se stal skutečností a my jdeme běhat podél oceánu. Zapomněli jsme si kartáčky na klováky, tak si nasadíme silnější roušku. A pak si nějaký koupíme,“ napsala hned po příletu na Tenerife sexbomba.

Na Tenerife už několik let vlastní apartmány, kde před pandemií trávili spoustu času. Loňský rok jim bohužel nepřál, a tak jejich „chalupa“ zela prázdnotou. Dopoledne se děti věnují škole, Alice chodu domácnosti a její partner běhá podél moře. Ale čas na společnou snídani si vždy udělají. 

VIDEO: Velké ztráty sexbomby Bendové: Propadlé letenky a zákaz »chalupy«! Kde provětrá vnady?

Video
Video se připravuje ...

Velké ztráty sexbomby Bendové: Propadlé letenky a zákaz »chalupy«! Kde provětrá vnady? Markéta Reinischová, Lukáš Červený, instagram

No a takhle jsme začali den,ale vážně jen výjimečně, jinak chodíme sportovat. Slavíme život, radost, naději,“ okomentovala fotku Alice, na které mají s Michalem kromě jídla sklenky se sektem. 

Bendová neztrácí svůj pověstnou humor a nadsázku, a tak své fanoušky potěšila zjištěním, jak jí chutná papaya. „Chutná divně, trochu jako ho.no z nutrie.“ 

Herečka se letos bude vdávat, její o 12 let přítel ji totiž po Novém roce požádal o ruku. Svatbu by chtěli v Česku na zahradě jejich domu. 

VIDEO: Alice Bendová: Já stará bába vedle chlapa, co zhubl 14 kilo

Video
Video se připravuje ...

Alice Bendová: Já stará bába vedle chlapa, co zhubl 14 kilo. 

Fotogalerie
55 fotografií