„Protože se nebojím zavřených dveří, ale koukám, kde se dveře otvírají, kývla jsem na příležitost, ke které bych se jinak nedostala,“ svěřila se na svém instagramu Bára Mottlová, která nepatří k hvězdám, co by v době koronavirové seděly s rukama v klíně a naříkaly, že nemají práci, nebo naopak navštěvovaly jednu zahraniční destinaci za druhou. V první polovině roku 2020 se nechala zaměstnat coby pokladní v jednom známém řetězci, aby měla, jak se říká, na nájem, Vánoce strávila v Egyptě… a nyní se rozhodla vyškolit certifikovanou realitní makléřkou!

Je to obor, který ji velice láká - její dosavadní zkušenosti byly totiž čistě uživatelské: počátkem ledna zakoupila na doporučení kamaráda investiční apartmán v Karibiku, na ostrově Roatan, kousek od pobřeží Hondurasu. „Doma už nějakou investici mám, tak proč ne i ve světě,“ krčila rameny. „Je to investice, která právě vydělává,“ svěřila se Barbora na sociální síti. Podle dostupných informací se na takovém apartmánu dá v sezoně vydělat od 75 dolarů za noc, což je v přepočtu 1600 korun. Za týden už to udělá pěknou sumičku…

VIDEO: Bára Mottlová opět změnila profesi: Bude realitní makléřkou!

Video
délka: 02:30.64

Bára Mottlová opět změnila profesi: Bude realitní makléřkou! David Turek, Jan Jedlička

V novém zaměstnání se však ocitne na druhé straně barikády. „Teď naopak hledám ty NEJ nabídky pro naše klienty. Zaměřuju se i na off market, nabídky zajímavých realit, které nejsou veřejně dostupné…“ líčila nadšeně blond sexbomba, která se aktuálně pyšní růžovým přelivem. Blesku přiznala, že ji tato práce velice baví. „Já tím teď žiju,“ smála se.

Z jedné věci má ale vážné obavy: „Bojím se, aby lidi nechodili na prohlídku jenom proto, že tam uvidí mě. Ale to asi máme dobře ošetřeno. Má účast bude jen milá přidaná hodnota,“ doufá kráska, která se loni rozešla s pohledným Mužem roku Josefem Kůrkou (28). V nové práci by ovšem mohla narazit na nového životního partnera!

VIDEO: LESK! Mottlová po práci za kasou investuje v Karibiku! A proč Klus potřebuje psychologa

Video
délka: 02:15.48

Mottlová po práci za kasou investuje v Karibiku! A proč Klus potřebuje psychologa Blesk

Fotogalerie
91 fotografií