„Neskutečně smutný příběh! Dnes Chica v Riegrových sadech napadl velký nebezpečný pes, který nebyl na vodítku,“ popsala na instagramu Barbora Mottlová, co se jí, respektive jejímu pejskovi v pátek přihodilo za neštěstí. A svá mrazivá slova doplnila děsivými fotkami zuboženého pejska, kterého si před necelými dvěma lety pořídila s tehdejším partnerem a Mužem roku Josefem Kůrkou (28).

„Rána je v krku skrz na skrz. Chico se po incidentu celý klepal a kňučel snad na celý park. Když jsem pána slušně požádala o kontakt na něj, což je přinejmenším slušnost pejskařů, sebral se a kvapně - jako opravdový český gentleman - odešel...,“ popsala herečka neskutečně bezcitné a surové jednání pána, jehož odchod a reakci se zdviženými prostředníčky zachytila na fotku i se psem, který toho jejího napadl.

Báře tak nezbývalo nic jiného, než aby se zraněným Chicem zamířila rovnou k veterináři. Tam pejska ošetřili. „Moc vám všem děkujeme za neskutečnou podporu!! Chicouš je statečnější, já furt bulim... celý případ je již v řešení policie, držte palčáky a ještě jednou obrovský dík!!!“ popsala herečka a sdílela podobně smutné a nespravedlivé příběhy, které jí v reakci na událost poslali její příznivci.

VIDEO: Barbora Mottlová nezklamala. Ukázala ňadra v rafinovaném modelu!

Video
délka: 01:51.52

Barbora Mottlová nezklamala. Ukázala ňadra v rafinovaném modelu! Markéta Reinischová, Jan Jedlička

Fotogalerie
76 fotografií