V současné situaci, kdy světem vládne strach z koronaviru, panují všude přísná pravidla, což nejvíce doléhá na osamělé důchodce z různých domovů a zařízení. Jsou totiž už dlouho bez návštěv. Ovšem hvězdy z jejich oblíbeného seriálu Slunečná dostali výjimku.

Museli však před návštěvou samozřejmě podstoupit testy a mít negativní výsledky. Dědečkům a babičkám tak rozzářili oči jejich oblíbenci Eva Burešová (27), Roman Tomeš (32) a Tereza Brodská (52),

Právě třetí jmenovaná herečka moc dobře ví o problému samoty. Sama má maminku Janu Brejchovou již dlouhou dobu v léčebně dlouhodobě nemocných. „Chápu, co to pro ty lidi znamená, že za nimi někdo může přijít a potěšit je. Jsem moc ráda, že někteří budou moct být na Vánoce se svou rodinou. To u nás bohužel nejde,“ posteskla si Tereza.

VIDEO: Tereza Brodská: Ztloustla kvůli roli! A pak musela do plavek!

Video
délka: 01:51.30

Čerstvá padesátnice Brodská: Ztloustla kvůli roli! A pak musela do plavek! David Turek, Aleš Brunclík

Zatím ani netuší, jestli se bude moct za maminkou během Vánoc alespoň na chvilku podívat. „Ten zákaz je dost striktní a je to dobře. Samozřejmě musíme myslet nejen na sebe, ale hlavně na ty druhé. Doba je taková a musíme se s tím smířit,“ dodala Brodská smířeně.

Představitelka seriálové Týny Popelkové Eva Burešová pak zase prozradila důchodcům něco málo o seriálu a jak to bude dál s jejím vztahem s Jankem. Veleúspěšný seriál Slunečná se totiž na obrazovky vrátí až 12. ledna, a tak jsou jistě senioři i další diváci už teď velmi napnutí, jak to bude pokračovat.

VIDEO: Finále Slunečná 2020

Video
délka: 00:36.00

Finále Slunečná 2020 TV Prima

Fotogalerie
62 fotografií