Jan Saudek se nerad nechává fotit, ale když jde o dobrou věc, udělal výjimku. Už i proto, že fotka s rodinou vznikla před jeho typickou omšelou zdí a ta druhá ho bavila ještě víc, maskéři z něj totiž udělali slavného Jokera. A to všechno zadarmo! „Rozhodně mě nemusel nikdo přemlouvat, protože Romana Sluku znám už dlouhé roky. A svou práci dělá skvěle – o tom jsem se přesvědčil už několikrát. Navíc je tenhle kalendář udělaný z lásky a pro dobrou věc, takže nešlo odmítnout,“ řekl Blesku fotograf. 

„Myšlenka a poslání, které tento kalendář nese, je propojení krásy a umění a jeho další přidanou hodnotou je charitativní účel. Oslovili jsme nadační fond Be Charity a společně jsme zapojili osobnosti, které naši spolupráci přijali bez nároku na honorář,“ říká produkční kalendáře Marie Trupiano. 

VIDEO: 7 pádů Honzy Dědka: Šokující zpověď Jana Saudka: Mám dítě s lesbou!

Video
délka: 01:22.48
Video se připravuje ...

7 pádů Honzy Dědka: Šokující zpověď Jana Saudka: Mám dítě s lesbou! FTV Prima

Světoznámý fotograf má o dalším potomkovi jasno. „Ne, rozhodně další dítě neplánujeme. Už s ohledem na svůj věk nehodlám nic riskovat,“ dodal Saudek. 

V charitativním kalendáři se objevila modelka Aneta Vignerová, módní návrhářka Tatiana Kovaříková nebo Jana Stryková. Z každého prodaného výtisku jde částka 540 korun na pomoc Emičce Hoškové z Českých Budějovic, která trpí Pelizaeus-Merzbacher syndromem. 

VIDEO: Šok na pohřbu Káji Saudka! Dorazil jeho bratr Jan

Video
délka: 01:53.62
Video se připravuje ...

Šok na pohřbu Káji Saudka! Dorazil jeho bratr Jan David Turek, Lukáš Červený

Fotogalerie
30 fotografií