Sympatická plavovláska Michaela Badinková, hvězda Ordinace v růžové zahradě 2, oznámila na svém instagramu, že „změna je život“, a jakýmsi blíže neupřesněným restartem, možná souvisejícím s blížícím se koncem výše zmiňovaného seriálu, jsou pro ni zkrácené kadeře. „Tak jsme do toho s mojí ‚dvorní‘ kadeřnicí a kamarádkou práskly! Kooonečně nastal čas na změnu! Jupiiii! Díky, šikulko světová! Jsem nadšená!“ jásala na internetu Badinková a vzdávala hold své frizérce.

Známá česká herečka, která je ve skutečnosti původem Slovenka, a která se v roce 2018 umístila na prvním místě zábavné hudebně-taneční show Tvoje tvář má známý hlas, ve zvlněném mikádu viditelně omládla a velice jí to sluší. Není nejspíš divu, že se dočkala obdivu nejenom od svých fanoušků, ale i hereckých kolegů.

„Vítej v klubu!“ napsala jí například herečka Lenka Krobotová (43), jejíž krátký sestřih je už téměř její poznávací značkou, a novopečený trojnásobný otec Roman Vojtek (48) ji ocenil slovem „peckaaaa“ a množstvím emotikonů se zdviženým palcem.

VIDEO: Michaela Badinková: Proč si s partnerem stále neřekli „ano“? 

Video
Video se připravuje ...

Michaela Badinková: Proč si s partnerem stále neřekli „ano“? FTV Prima

Její životní partner, herec Jan Teplý (44), s nímž má dcery Evelínu (10) a Emílii (6), je bezesporu velice šťastný muž, že si může doma hýčkat takovou krásku. Jenom do té veselky se ani po x letech vztahu nijak nežene. „Už mě třikrát žádal o ruku, já mu to vždycky potvrdila. Jenže během roku na to není čas a o prázdninách radši jedeme k moři. Jít jenom tak na úřad, to je nuda, museli bychom dát dohromady rodiny. To je náročné,“ nechala se Badinková slyšet v pořadu 7 pádů Honzy Dědka.

VIDEO: Hvězda Ordinace Michaela Badinková: Po dlouhé době za dámu! 

Video
Video se připravuje ...

Hvězda Ordinace Michaela Badinková: Po dlouhé době za dámu! Markéta Reinischová, Lukáš Červený

Fotogalerie
46 fotografií