Český Belmondo byl zvyklý trávit nejkrásnější svátky roku se svou Haničkou. Přestože na jejich společné chvilky u stromečku už nedojde, snaží se zůstat silný a nepoddávat se tomu. Byť je mu smutno...

Video
délka: 02:05.12
Video se připravuje ...

Zoufalý Jiří Krampol sám na Muži roku: Opouští těžce nemocnou Haničku! Markéta Reinischová, Jan Jedlička

Samota tíží

„Chodil jsem plavat, to teď nemůžu. Tak se snažím doma cvičit, i když to není ono a nebaví mě to. Je to strašně dlouhý! Snažím se číst, překládám vtipy z angličtiny, dělám všechno možný, ale je hrozné být doma sám,“ posteskl si bavič. A sám rozhodně nezůstane! „Pojedeme taková parta k jedné kamarádce,“ prozradil deníku Aha! Krampol.

Bez nadílky

„Žádné dárky ale nechci a nikomu nic nekoupím. Maximálně dětem dám nějakou korunu,“ nechal se slyšet na Muži roku v Náchodě. Prý by ani nevěděl, kde dárečky koupit. „Jelikož nenávidím techniku, tak nemám ani počítač, takže nějaký e-shopy, to vůbec! A abych stál někde frontu, to nepotřebuju,“ dodal vdovec.

Práce má dost

Přestože kvůli pandemii mají všichni umělci dost omezené možnosti, herec si nestěžuje. „Dělám pro několik televizí. S paní Bubílkovou Šlágr a vlastní zábavný pořad Pod zakrytým úsměvem. Teď mi nabídli hlavní roli ve filmu, tak doufám, že to bude dobrý,“ pověděl Aha! Krampol.

VIDEO: Krampol po smrti ženy v zábavné talk show: Se smutkem bojuju humorem!

Video
délka: 00:39.36
Video se připravuje ...

Krampol po smrti ženy v zábavné talk show: Se smutkem bojuju humorem! FTV Prima

Fotogalerie
31 fotografií