V seriálu prožila notný kus života, na který jen tak nezapomene. „Bylo to krásné natáčení, skvělí lidé na place, ale všechno jednou končí. Točíme až do června, takže ten konec je pozvolný. Všem to přišlo mailem, ale já je v ten den zrovna nečetla, takže až fanoušci na sociální síti mě upozornili, že se něco děje, když se ptali, proč seriál končí,“ svěřila se Blesku Dana Morávková.

VIDEO: Dana Morávková po 11 letech končí v Ordinaci: Ona to ví od fanoušků, Čenský od Blesku!

Video
délka: 05:22.52

Dana Morávková po 11 letech končí v Ordinaci: Ona to ví od fanoušků, Čenský od Blesku! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Nova herce obeslala mailem a pak to vydala na sociální síti. Takže někteří se to skutečně dozvěděli až tímhle způsobem. „Nejvíc mě pobavil Honza Čenský, který se to dozvěděl až z Blesku, když mu vaši kolegové volali. Vůbec nechápal, co se děje a zda to není vtip,“ říká se smíchem herečka.

„Jak jsem řekla, zatím natáčíme a co bude dál, se uvidí. Zatím žádné jiné nabídky nemám a ani jsem se po nich nepídila. Ale věřím, že se v pravý čas něco objeví,“ dodává Morávková, která se netají tím, že část výdělků jí jde z reklam a sociálních sítí.

„Jsem především herečka, ale už půl roku je nám znemožněno hrát, tak si přivydělávám takhle. Mám strašně moc hodné fanoušky, se kterými i ráda komunikuji,“ tvrdí Dana, která je tváří nejenom kabelek, ale i brýlí nebo kosmetiky. "Brýlí Alensa mám v šuplíku několik a velmi ráda je nosím," říká herečka. 

VIDEO: Uplakaná Morávková po zhlédnutí Karla: Bez kapesníku to nejde.

Video
délka: 00:45.76

Uplakaná Morávková po zhlédnutí Karla: Bez kapesníku to nejde. Markéta Reinischová, Lukáš Červený

Fotogalerie
33 fotografií