Petra Vojtková si během kojení a mazlení novorozeného synka stihne popovídat i s fanoušky na sociální síti a občas odpovědět na jejich dotazy. Poprvé nyní prozradila, že malého přenášela téměř dva týdny. 

Jedna z posledních informací byla, že má pod 3 kg. Ale vzhledem ke všemu, co se nám ke konci přihodilo - karanténa, pak se hned řešilo, že jsme po termínu, takže termín vyvolání atd. Byla jsem dost ve stresu a projevovalo se to. Nakonec jsme se rozhodli dát mu jeho čas a největší klid.“

„,Miminko ví nejlépe'. Věřila jsem v nás. Neustále jsem s malým komunikovala a v momentě, kdy jsem se vyklidnila, to přišlo samo. Nakonec jsem rodila 13 dnů po termínu a Naty měl krásných 3760 kg. Pěkně jsme si oba mákli, ale dal jsme to,“ popsala blondýnka Petra, známá z muzikálů Vlasy, Tarzan či Mamma Mia!. 

VIDEO: Dvojnásobný táta Roman Vojtek: O dětech s druhou manželkou!

Video
Video se připravuje ...

Dvojnásobný táta Roman Vojtek: O dětech s druhou manželkou! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Došlo i na dotaz, co manželé po porodu udělali s placentou. „Nejdřív jsem se docela eklovala a čím blíž jsem byla porodu a informovala se, zjistila jsem, jak úžasný orgán to je. Využili jsme jí na 100 %. Část jsme poslali do Německa na výrobu homeopatik, které může užívat kdokoliv z přímé linie otce i matky. Takže i já, Naty, Roman či jeho děti,“ svěřila se Petra. 

„Máte možnost enkapsilace (zpracování do pilulek) - ty zobu v šestinedělí, tělo hezky regeneruje, mám energii, nemám deprese, kojím, atd. Dále jsme si vyrobili tinkturu z pupečníku i placenty. Ta vydrží desítky let. A raději máme zamražený kousek, kdyby cokoliv," dodala Vojtková. 

VIDEO: Partnerka Romana Vojtka Vraspírová slavila 30! Co prozradila?

Video
Video se připravuje ...

Partnerka Romana Vojtka Vraspírová slaví 30! Bude žádost o ruku? Markéta Reinischová, Jan Jedlička

Fotogalerie
34 fotografií