Petra Vojtková, druhá manželka herce Romana Vojtka (48), patří mezi ženy, jimž požehnaný stav velice sluší. Krásná je dokonce i v devátém měsíci, když„vyvalila“ své těhotenské břicho na sociální sítě v „halloweenských“ barvách. „Tak outfit je alá dýně, ale figura spíš velikonoční. Nějak se mi ty svátky míchají dohromady,“ dumala na instagramu nastávající maminka u zrcadla. „No jo, je tu poslední měsíc... Už se nemůžu dočkat. Holky, chyběl vám někdy ten pupík?“ ptala se svých followerek.

Přestože od některých dam se dozvěděla, že se jim stýská především po tom věčném hlazení bříška a kopání miminka, a herec Petr Vacek (55) ji s humorem sobě vlastním nařkl z krádeže míče, jelikož na Petře přibyl skutečně jenom ten pupík, kdežto jinak snad vůbec nepřibrala. Zpěvačka Leona Machálková (53) měla ale jasno: „Milá moje, to vypadá na kluka. Drž se,“ zhodnotila zkušeným okem Petřinu postavu. Koneckonců ona moc dobře ví, o čem mluví – s dnes již zesnulým architektem Bořkem Šípkem (†66) má syna Artura (17).

VIDEO: Dvojnásobný táta Roman Vojtek: O dětech s druhou manželkou!

Video
Video se připravuje ...

Dvojnásobný táta Roman Vojtek: O dětech s druhou manželkou! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

„Děkuji moc! A jestli to bude kluk, snad jednou nebude mít nohu 47,“ zamýšlela se Petra nad děťátkem, co nosí pod srdcem. Vzápětí však byla uklidněna, že u kluka velká noha rozhodně není na škodu. „To je pravda. U holky by to byl velkej trabl,“ reagovala rozesmátá blondýnka, která ještě donedávna zářila na prknech, která znamenají svět, například v muzikálech Tarzan, Vlasy či Donaha!. Zda bude mít nakonec dcerku, nebo synka, to ukáže až čas, a není pochyb o tom, že již brzy – pohledná brunetka je totiž, jak se říká, už na rozsypání.

Její životní partner, manžel Roman, má jak s dcerkou, tak i se synem své zkušenosti. Zatímco Petra bude totiž prvorodičkou, herec známý například ze seriálu Vyprávěj či z pohádky Dvanáct měsíčků už dva potomky má – ze svého prvního manželství je otcem dcerky Edity (10) a synka Benedikta (5). Péče o děti ani pro jednoho z nich není novinkou, jelikož Vojtek se rozešel se svou ženou v době, kdy měla krátce před porodem Benedikta, a posléze se dal dohromady právě s Petrou, tehdy ještě Vraspírovou. Obě děti mají s náhradní maminkou, alespoň podle fotek, co sdílejí manželé Vojtkovi na sociálních sítích, skutečně výjimečný vztah…

VIDEO: Vojtkova snoubenka Vraspírová: S Romanem se milujeme velmi často!

Video
Video se připravuje ...

Vojtkova snoubenka Vraspírová: S Romanem se milujeme velmi často! David Turek, Lukáš Červený

Fotogalerie
62 fotografií