Úterý 16. dubna 2024
Svátek slaví Irena, zítra Rudolf
Oblačno, déšť 10°C

Mikulášská nadílka našich celebrit: Radikální Arichteva, tradiční Agáta a Rytmus Mikulášem!

/
 • Mikuláš celebrit
  6. prosince 2020 ● 13:41

  5. prosince chodili do našich domovů Mikulášové, andělé a čerti, kteří si zlobivé děti odnášeli do pekla. Ty hodnější dostali nadílku a ty trochu zlobié uhlí nebo brambory. Jak trávili tento den se svými rozkošnými ratolestmi maminky Veroniky Arichteva (34), Míša Ochotská (35), Agáta Hanychová (35) a další?

  Jako již tradčně i u českých hereček, modelek, moderátorek a dalších známých tváří nemohl chybět tradiční Mikuláš. Jakými fotkami se na sítích pochlubily a co k tomu dodaly? Mnohdy je to velice úsměvné!

 • 1.

  Veronika Arichteva

  „LUKŮV první Mikuláš. Bez Mikuláše, anděla a čerta. Letos asi neni dobrý potkávat tyhle tři. Vlastně potkávat jakejkoliv počet lidí. Tak jsem se rozhodla, že zavedu tradici.

  Každej rok, místo vědomýho strašení vlastního dítěte, budem chodit dávat jablíčka, mrkev a seno zvířátkům v lese a básničku říkat jim. Příště bude mít Luka pod krmelcem už i ňákou vejslušku.

  A až bude nejhůř, tak mu budu vyhrožovat něčim jiným. “Neválej se po tý zemi nebo přijde Korona”“ napsala s humorem sobě vlastním Veronika Arichteva.

  Mikuláš u Veroniky Arichtevy
  Autor: instagram

 • 2.

  Michaela Ochotská

   

  „Tak snad si dnes ty naše čertíky neodnesou🙃👶🏼👹 Krásného Mikuláše vááám!“ přála všem Míša Ochotská se synem Andreáskem (5).

  Mikuláš u Míši Ochotské
  Autor: instagram

 • 3.

  Alice Bendová

   

  „Mám nový kámoše a prý mě tam dole ještě nechtějí😂.Dnešek byl krásnej,zážitkovej den a celá rodinka jsme si to užili a doma nás čekala za oknem nadílka,“ radovala se vnadná herečka Alice Bendová.

  Mikuláš u Alice Bendové
  Autor: instagram

 • 4.

  Rytmus a Jasmina Alagič

  „Pro tyto momenty se žije. Krásného Mikuláše všem přejem,“ podělila se o fotku i moderátorka Jasmina Alagič (31) fotkou, na které je roční syn Sanel a Rytmus (43) jako Mikuláš.

  Mikuláš u Rytmuse s Jasminou
  Autor: instagram

 • 5.

  Agáta Hanychová

   

  „Mikuláš ztratil plášť... miluju dodržování tradic!“ napsala Agáta Hanychová, která domů pustila mikulášský ansámbl, aby trošku postrašil syna Kryšpína (9) a dcerku Miu (3).

  Mikuláš u Agáty Hanychové
  Autor: instagram

 • 6.

  Nikol Štíbrová

   

  „Já myslela, že když z domu odejdou dva lidi ze čtyř a za chvíli se objeví dva lidi s povědomým hlasem, bude to trochu podezřelý. Ale ne, kupodivu neměl Radovan pochyb, že si pro něj přišel opravdickej čert. Díky @ludek.stibr a @petrleitgeb za 5 minut relativního ticha a klidu. Anděl neni, babička už by to stopro prozradila,“ měla radost Nikol Štíbrová (34), že má chvíli pokoj od aktivního synka Matese (3).

  Mikuláš u Nikol Štíbrové
  Autor: instagram

 • 7.

  Monika Absolonová

   

  „Tak a je to! Mikuláš s čertama a andělem přinesli v noci ještě stromeček!...“ ukázala zpěvačka Monika Absolonová (44) nejen partnera Tomáše Hornu (40), ale i rozzářený stromek.

  Mikuláš u Moniky Absolonové
  Autor: instagram

 • 8.

  Andrea Verešová

   

  „FEEL THE LOVE. Tak trochu netradiční Mikuláš. Ale o to víc si ho po náročném období a lockdownu užíváme. Užíváme si volnost, sluničko a teplo.A hlavně to, že je rodina spolu a jsme zdraví,“ vzkázala z Dubaje modelka Andrea Verešová (40).

  Mikuláš u Andrey Verešové
  Autor: instagram

 • 9.

  Viktorie Hrazdílková

   

  „Jsme 𝐁𝐋𝐀𝐂𝐊 & 𝐖𝐇𝐈𝐓𝐄 ale doplňujeme se jako 𝐉𝐈𝐍 & 𝐉𝐀𝐍𝐆 😊❤ ••• Krásného Mikuláše vám všem přejeme 😘“ zveřejnila mikulášskou fotku s bráchou finalistka kuchařské soutěže MastrrChef Česko Viktorie Hrazdílková.

  Mikuláš u Viki Hrazdílkové
  Autor: instagram

 • 10.

  Hanka Mašlíková

   

  „Tak z čertů jsem si málem stříkla do textilu i já. Ale Ája byl v pohodě,“ přiznala moderátorka Hanka Mašlíková (38).

  Mikuláš u Hanky Mašlíkové
  Autor: instagram

 • 11.

   

  VIDEO: Blond Agáta Hanychová: Z otužování jsem málem zkolabovala!

  Video
  Video se připravuje ...

  Blond Agáta Hanychová: Z otužování jsem málem zkolabovala! Luboš Procházka

  Fotogalerie
  16 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 2

santikxauz: Neužitečné nuly.

(07. 12. 2020 00:30)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud

Dnešní horoskopy