S neodbytným mužem se potkala normálně ve společnosti. „Asi jsem něco udělala špatně. Musela jsem nakonec velice rázně zakročit, protože mi postupně posílal i dvě stě esemesek denně. Můj chlad si zřejmě vysvětloval jako nějaký druh koketerie,“ postěžovala si Denisa. „Když jsem neodpovídala, ptal se, co se děje. Nechápal, že k sobě nepatříme a že se vlastně neznáme,“ popisuje horké chvíle Nesvačilová.

Stále se to stupňovalo. Neznámý ctitel začal herečce posílat fotky, jak se ráno probudil, s dotazem, jak se vyspinkala. „Pohár trpělivosti přetekl,“ komentuje to představitelka Karolíny. Už nebylo zbytí, utnula to jednou provždy. Ve Slunečné jí zatím Marek Lambora (26) uniká, zato v posteli Vladimíra Polívky (31) už byla dvakrát.

VIDEO: Nehoda Nesvačilové ve Slunečné: Do stehna si zapíchla větev!

Video
Video se připravuje ...

Nehoda Nesvačilové ve Slunečné: Do stehna si zapíchla větev! FTV Prima

Jánové prokletá nahota

Bára Jánová (31), představitelka seriálové Sylvy Popelkové, se ukázala nahá v Doktorech z Počátků. Nechala se štábem ukecat. „Bylo to sice ve scénáři, ale všichni mě uklidňovali, že se scéna změní. Pak jsem přišla na plac, začali mě přemlouvat a já na to nakonec kývla. Doteď mě to vlastně štve,“ přiznává herečka. Jakmile na ni přijde řeč, prý si každý vybaví její nahé pozadí.

Burešové otravné párování

Týna ze Slunečné alias Eva Burešová (27) si zase užila své, když ji diváci dávali dohromady s kolegou Markem Lamborou. Tehdy ještě chodila s tanečníkem Matyášem Adamcem (21), potom se rozešli. „Nic spolu s Markem nemáme, ani mít nebudeme. Uvědomte si, kde končí seriál a začíná realita,“ zlobila se herečka. Nyní tvoří pár se šéfkuchařem Přemkem Forejtem (33).

VIDEO: Herečka Denisa Nesvačilová: Mám tříměsíční rezervu, pak to bude blbý

Video
Video se připravuje ...

Herečka Denisa Nesvačilová: Mám tříměsíční rezervu, pak to bude blbý Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
26 fotografií