„Dnes jsme se rozloučili s mým milovaným tatínkem. Byl to úžasný člověk. Budu rád, když mu věnujete tichou vzpomínku a zapalte svíčku na jeho památku,“ napsal na sociální síť Kramár a připojil dojemnou fotku s tatínkem z posledních let, na které se pevně objímají.

Marošku, musí to být velká bolest v srdíčku. Upřímnou soustrast, dnes se za tvého tátu pomodlím,“ napsal mu pod příspěvek slovenský politik Boris Kollár, který se zotavuje v nemocnici po vážné autonehodě, při které utrpěl zlomeninu několika krčních obratlů. Soustrastných zpráv přišlo oblíbenému Kramárovi během smutné chvíle několik stovek.

Slovenský deník Nový Čas před několika dny informoval o zhoršení stavu Jána Kramára, který musel být převezen do nemocnice. U lůžka se u něj obětavě střídaly jeho dvě děti – syn Maroš a dcera Jana. Jen nedávno s ním rodina slavila jeho úctyhodné 92. narozeniny, nyní se s ním v slzách loučí.

Maroš měl se svým otcem mnoho společného, spojovalo je stejné povolání. Ján Kramár byl od roku 1954 starším členem souboru bratislavské Nové scény. Odehrál také řadu televizních a filmových rolí, jeho hlas byl pojem také ve slovenském dabingu.

Video
délka: 02:43.35

Maroš Kramár ve Varech: Překvapilo mě, že Bartoška nepřestal kouřit! redakce Blesk

Fotogalerie
37 fotografií