V podstatě o všechna vystoupení za poslední měsíce muzikanti přišli. A bůhví, kdy se budou moct vrátit zpět na pódia. Dara Rolins si ale chce v hudební branži udržet aktivní status. A tak o sobě blondýnka původem ze Slovenska i v době restrikcí zavedených na zpomalení šíření viru covid-19 musí dávat vědět.

To ovšem znamená poměrně velké výdaje a v současné době ještě menší jistotu, že se jí to vrátí. Proto když se zpěvačka rozhodla natočit klip ke svojí nové písničce, první co seškrtla, byly náklady na pronájem drahé audio a video techniky. Klip se točil na mobil. A vzhledem k tomu, že za videoklipy v minulosti zaplatila i půl milionu korun, úspora to tentokrát byla neskutečná.

„Ve srovnání s tím, kolik dnes videoklipy stojí, což se bavíme minimálně o třech, čtyřech ale spíše pěti stech tisících korun, tohle byla opravdu legrace. Takové domácí video,“ pochlubila se Blesku Dara Rolins.   

VIDEO: I ti nejbohatší šetří: Za co Dara Rolins tentokrát odmítla dát statisíce?

Video
délka: 02:52.60

I ti nejbohatší šetří: Za co Dara Rolins tentokrát odmítla dát statisíce? Klarisa Císařová, Lukáš Červený

„Nemám to spočítané do koruny. Fakt ale je, že jsem platila vlastně jen honoráře pár lidem. A i ti to dělali v rámci experimentu za velmi přátelskou cenu,“ je spokojená zpěvačka. Jedno úskalí ale nahrávání materiálu na mobil oproti klasické k tomu určené kameře má. „Kamera vše hezky vyžehlí. Děti, zvířátka a příroda vypadají na telefonu super. U lidí je potřeba dát si víc práce se světlem a musí s tím pracovat talentovaní lidé,“ je přesvědčená Dara Rolins, která nedávno podstoupila v Kyjevě plastickou operaci nosu, a tak je o něco háklivější na blízké záběry obličeje. Ve videoklipu k písni Pena ale od obličeje odvádí pozornost téměř vysvlečeným tělem.

A přestože Dara Rolins zpívá o lásce, ve vztahu stále není a ani ho nechce. Tedy aspoň ne ten, jak sama říká, tradiční. „Žiju kočovným stylem života, jsem pořád na cestách a prioritou všech priorit je pro mě Laura. Vztah s mužem, který by vedle mě každé ráno vstával, já mu vařila a jezdili jsme spolu na dovolené, bych do svého programu už nevměstnala,“ svěřila Blesku zpěvačka.      

VIDEO: Dara Rolins a její potěšení: Randím o sto šest! Muži o mně sní

Video
délka: 03:03.36

Dara Rolins a její potěšení: Randím o sto šest! Muži o mně sní Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
41 fotografií