Kristýnu Frejovou, dceru slavného hereckého dua Věry Galatíkové (†69) a Ladislava Freje (78), teď pravidelně vídají diváci seriálu Sestřičky Modrý kód na Primě, kde ztvárňuje ráznou lékařku s přiléhavou přezdívkou Vlčice. Na televizních obrazovkách na sobě mívá zpravidla modro-bílý úbor zdravotního personálu a málokdo tak ví, co se skrývá pod ním. Ve skutečnosti má Frejová tělo samý sval!

Tu a tam něco ze své vytvarované postavičky, která i rok před padesátkou vypadá lépe než u mnoha jiných, o deset i dvacet let mladších žen, ukáže na instagramu, například při pravidelném otužování v ledové Vltavě. Známá herečka mimochodem tento způsob budování imunity propaguje mnohem delší dobu než například Eva Holubová (61) či Eva Decastelo (42), o nichž se v souvislosti s otužováním poslední dobou píše nejvíce. Nyní však Frejová odhalila, jak vypracovaná má záda – výjimečně ne v plavkách, ale tentokrát ve sportovním oblečení.

VIDEO: Kristýna Frejová a David Gránský to rozjeli po tiskovce TV Prima. Do varu je dostala Včelka Mája!

Video
Video se připravuje ...

Kristýna Frejová a David Gránský to rozjeli po tiskovce TV Prima. Do varu je dostala Včelka Mája! David Kundrát

V rámci zachování tělesného i duševního zdraví, jak sama napsala na sociální síti, si totiž vyrazila zacvičit do parku. S osobní trenérkou, kterou kvůli současné koronavirové pandemii nemohla navštívit v oblíbeném fitness klubu, pak jela „bomby a rakety“ alespoň na čerstvém vzduchu. „Bylo to parádní! Koukněte se z okna, je tam krásně! Tak nebuďte smutný a vyrazte si zacvičit ven, to je to nejmenší, co pro sebe momentálně můžeme udělat. Hodně síly a opatrujte se!“ motivovala své followery.

„Teda to je tělo! A ten zadek!“ žasli nad momentkami pořízenými během posilování její fanoušci, zatímco její kolegyně z branže, herečky Sandra Pogodová (45), Michaela Kuklová (52) nebo Daniela Šinkorová (47), ji ohodnotily svými „lajky“. A našli se dokonce i tací, co ji podezírali, že stejně jako bavička Iva Pazderková (40), i ona má v plánu překvapit svou účastí na Miss Bikini. „Prokoukla jsi mě! Akorát, já už tak leda Miss (vytahaný) legíny,“ reagovala s humorem sobě vlastním Frejová.

VIDEO: Kristýna Frejová o dítěti Petry Hřebíčkové

Video
Video se připravuje ...

Kristýna Frejová o dítěti Petry Hřebíčkové Mirka Dvořáková, Lukáš Červený

Fotogalerie
70 fotografií