Herečka, kterou diváci mohli znát také ze seriálu Ordinace v růžové zahradě nebo z hudební televize Óčko, zemřela minulý pátek. O jejím úmrtí informovala Eva Decastelo (42), kterou o zveřejnění poprosil přítel Krhutové Richard. Na svém facebookovém profilu vystavila parte, ze kterého je patrné, že Daniela byla dlouhodobě nemocná. Po sobě zanechala jedenáctiletou dceru Lauru.

VIDEO: Tajemství Gotta! Naplánoval posmrtné překvapení. A horší průběh covidu u Grossové

Video
délka: 02:29.32
Video se připravuje ...

Tajemství Gotta! Naplánoval posmrtné překvapení. A horší průběh covidu u Grossové Blesk

Do roka a do dne

Pohádka Marie Růžička se natáčela na hradě Zvíkov. Rok po poslední klapce umřel za nevyjasněných okolností režisér Aleš V. Horal (†38), který měl mít údajně velké psychické problémy. A sebevraždou ukončil život představitel prince Daniela Jiří Kuldan. Přespali snad na hradě v tajemné komnatě?

Pověst totiž říká, že kdo se odváží přespat v takzvané Korunní síni, toho do roka stihne smrt! „Je divné, že právě Jirka Kuldan, který patřil mezi herce fešáky, začal být od natáčení na Zvíkově divnej. Měl deprese, začal se stranit lidí, a vlastně ani nevím proč. Byl to ale fajn kluk...“ zavzpomínal jeden z jeho kolegů.

Nevysvětlitelné jevy

To, že se na Zvíkově děje něco divného, potvrzuje i David Suchařípa (55), který hrál šaška. „Kastelán nás nabádal, abychom v jedné místnosti radši netočili. Štábu to ale přišlo nesmyslné a na jeho radu nedbal,“ prozradil už dříve herec. „V Korunní síni najednou monitor úplně zčervenal seshora, jako by někdo rozléval červenou barvu, a zničil se. Totéž se stalo s druhým i třetím monitorem, který museli přivézt z Prahy,“ popsal Suchařípa hrůzostrašnou událost, které byl svědkem.

Zákeřná vosa

Hrobníkovi ze zvíkovského hradu stihl utéct Václav Kotva (†82). Při natáčení ho píchla vosa a v nemocnici ho zachránili na poslední chvíli... Herec malých rolí zemřel až deset let poté přirozenou smrtí.

Korunní klenoty a zničené fotky

V Korunní síni na Zvíkově byly – jak napovídá její název – uloženy korunovační klenoty do té doby, než Karel IV. postavil hrad Karlštejn. Podle senzibilů je zde vysoký výskyt podivné energie, vycházející z jedné dlaždice. Dlouhý seznam lidí potvrdí podivné úkazy, které zaznamenává jejich fotografická technika. Rychle vybitá baterie, vymazané fotografie nebo obrázky, které byly v pořádku, ale doma jsou černé či přesvícené.

Záhadné znaky na věži

Dalším tajemným místem na Zvíkově je Hlízová věž zvaná Markomanka. Do jejích kamenných kvádrů někdo v minulosti vyryl neznámé znaky, které jsou dodnes předmětem nejrůznějších spekulací. Řada spekulací hovoří o tom, že se jedná o alchymistické symboly, astrologické znaky či písmena germánské runové abecedy. Skeptikové tvrdí, že jde jen o účet za stavbu vyrytý dělníky.

VIDEO: Andresíková měla covid a jak to bude s pohřbem? A Nový šokoval. Co dělá v MHD?
Video
délka: 02:38.76
Video se připravuje ...

Andresíková měla covid a jak to bude s pohřbem? A Nový šokoval. Co dělá v MHD? Blesk

Fotogalerie
44 fotografií