Nebylo to šťastné manželství. Trvalo jen pár let a provázela ho mužova žárlivost a psychóza. Jana ze vztahu chtěla dlouho utéct, ale nenašla dostatek sil. Jednou odpoledne, po dlouhém období tiché domácnosti, se Andresíkové manžel zeptal, jestli chce uvařit kávu. Poté odešel do vedlejšího pokoje a tam si prostřelil hlavu.

„Po těch letech o tom už dokážu sice něco říct, ale že bych to chtěla ještě někdy vidět, to ne,“ vzpomínala za svého života Jana Andresíková. „Stalo se to přede mnou. To koukáte jako blázen. To v tý hlavě nedáte dohromady. Až po čase se to nějak v hlavě rozfázuje. A pořád si říkáte – proč, proč? Ty otazníky mě prostě hrozně zlobí.“

VIDEO: Zesnulá čarodějnice z Arabely Andresíková (†79): O depresích a zlomeninách!

Video
Video se připravuje ...

Zesnulá čarodějnice z Arabely Andresíková (†79): O depresích a zlomeninách! CNN Prima news

Herečka, která se objevila i v Kameňáku Zdeňka Trošky a dalších filmech, se pak řadu let léčila u psychologa. A do toho se přidaly další a další zdravotní problémy… Prodělala operaci očí, páteře, často padá a lehce si láme kosti… „Já se ale uzdravím a budu lítat jako čečetka. Ať se důchodci třesou. Když se najde vhodný protějšek, tak se člověk snaží a necítí ani bolesti. Když chytne stará stodola, to je potom něco!“ věřila nezlomně herečka, jež zemřela v pondělí 19. října 2020 na následky nemoci covid-19 spojených s dalšími zdravotními problémy.

VIDEO: Takhle dnes vypadá princezna Arabela! Nagyová přijela na narozeniny Vorlíčka!

Video
Video se připravuje ...

Takhle dnes vypadá princezna Arabela! Nagyová přijela na narozeniny Vorlíčka! Hana Höschlová, Dan Černovský

Fotogalerie
23 fotografií