Oblíbená herečka Eva Holubová aktuálně září v seriálu Slunečná, v roli svérázné sekretářky Hanky Schwartzmüllerové, bez níž by se v podstatě neobešel chod firmy, co patří Johnovi Linhartovi v podání charismatického Slováka Maroše Kramára (61), a jeho synovi Jankovi, jehož hraje idol dívčích srdcí Marek Lambora (25). Její postava si v ději notně vypomáhá tarotovými kartami, s jejichž pomocí dokáže věštit budoucnost – a tato schopnost by se známé umělkyni jistě hodila i v osobním životě. Jinak by se nemusela trápit svými zdravotními obtížemi a rovnou by měla jasno, co jí je. Dovolenou v Itálii jí totiž nepříjemně zkomplikovala nečekaná nemoc!

Problémy u ní začaly už před několika dny, jak se alespoň svěřila na instagramu, kde je obvykle velice sdílná (pročež bývá často bez nadsázky nazývána nejstarší českou influencerkou). „Nevím, jak se mi to stalo, jen si tak matně pamatuju, že jsem byla závodnice na motorce a najednou jsem se probudila bolestí v levé části zad. Bolelo mne každý nadechnutí, natož každý pohyb. Ofouknutý nebo natažený sval?! Kdo ví. Ležím už pěkně zabalená v teplé, v sobě uvolňující prášek, magnézium a prášek proti bolesti,“ posteskla si dáma, kterou si televizní diváci zamilovali ale také v komediích Pupendo či Pelíšky, anebo pro její působení v Divadle Sklep.

VIDEO: Eva Holubová soucítí s týranými psy: Když ale měla mluvit o cvičení, rozpálila se doběla

Video
délka: 03:04.60

Eva Holubová soucítí s týranými psy: Když ale měla mluvit o cvičení, rozpálila se doběla Kisa Císařová, Aleš Brunclík

Jenže bolesti neustaly a přetrvaly do následujícího dne – dokonce se k nim přidal i kašel, což je prý způsobeno tím, že žebra dráždí pohrudnici. „Bolí mne, když zívnu, kýchnout nelze, a smích mi vhání slzy bolesti do očí,“ vypočítávala Holubová. „Myslela jsem, že si ulevím, vezmu prášek a zase usnu. Ale tak to prostě nechodí, myslím na všechny, kdo teď bojujete s bolestí, modlím se, do místnosti proudí čerstvý ranní vzduch, žebra ani bránice mi nedovolují dýchat příliš zhluboka, tak vdechuju a vydechuju aspoň pomalu. Snažím se číst rozečtenou knihu, ale nemůžu se soustředit! Bolest, úzkost a strach to nedovolí,“ stýskala si.

Podle jejích fanoušků, kteří si popis bolestí známé herečky bedlivě přečetli i poslechli v instastories, to může být leccos – od nataženého svalu na zádech přes nastydlé ledviny až po bolavou slinivku. Někteří její příznivci však přišli s mnohem mrazivější diagnózou: „Jestli je ta bolest zad trvalá, potom velký pozor, aby to nebyl infarkt. Toto přesně měla moje mamka, bolelo ji rameno, lopatka. Myslela, že to jsou záda. Ale bohužel to byl infarkt. Zejména u žen jsou ty příznaky takové nejednoznačné…“ varovali herečku. Ta souhlasila, že i jeden její známý měl podobný průběh srdeční mrtvice, a všem přislíbila, že vyhledá lékaře. Nezbývá nic jiného než Evě Holubové držet palce, aby se problému co nejdříve zbavila a byla zase plná svého pověstného elánu!

VIDEO: Eva Holubová během koronakrize: Nechceme milodary. Zeman nás posílal do důchoďáků, nechte nás pracovat pro diváky

Video
délka: 01:45.52

Eva Holubová během koronakrize: Nechceme milodary. Zeman nás posílal do důchoďáků, nechte nás pracovat pro diváky 

Fotogalerie
69 fotografií