Představitelka hlavní hrdinky Týny Popelkové nejezdí do velkých nákupních center, drží si odstup a neriskuje. Jedinou možnou příčinu nemoci vidí Eva v tom, že před třemi dny kvůli změně počasí hrozně zmokla a prochladla. „Hned jsem tušila, že něco přijde. Měla jsem předtuchu. Ale čekala jsem spíš běžnou normální chřipku nebo silné nachlazení.

Herečka má trochu výčitky kvůli kolegům, kterým přidělala práci a starosti. Hlavně ve Slunečné. Naštěstí ale měla minulé čtyři dny zrovna volno, takže neohrozila žádné kolegy a nezpůsobila žádnou řetězovou reakci.

„Ano, Eva Burešová je v karanténě,“ potvrdil informaci mluvčí Josef Ducký. „Natáčení ale neohrozila, budou se dělat obrazy, v nichž není. A svoje scény natočí, až se po deseti dnech bude moct vrátit,“ dodal.

Herečka zatím cítí jen slabé příznaky a věří, že vše zdárně překoná. „Aspoň si užiju syna, budeme si hrát,“ plánuje Eva příští dny.

Před natáčením Slunečné měří každý den všem zúčastněným teplotu. Protagonisté pořadu Tvoje tvář má známý hlas musí jednou týdně rovnou na testy. Právě tento test prozradil, že je Eva Burešová nemocná.

VIDEO: Hvězda Slunečné Eva Burešová bez partnera: Slova plná smutku! Bydlí u rodičů...

Video
délka: 19:13.79

Hvězda Slunečné Eva Burešová bez partnera: Slova plná smutku! Bydlí u rodičů... Markéta Reinischová

Fotogalerie
40 fotografií