„Já bych nemusela. Ale Alessandro to ještě nezažil, tak třeba k tomu někdy jednou dojde,“ řekla k možnosti další svatby potutelně Šeredová už dříve. Ostatně ona už jednou vdaná byla, veselku s fotbalovým brankářem Gianluigim Buffonem (42) si odbyla v bazilice sv. Petra a Pavla na pražském Vyšehradě.

Ovšem po třech letech ji podvedl a opustil kvůli italské moderátorce Ilarii D’Amico (47). Od té doby se krásná brunetka s Italem, s nímž má dva syny Louise Thomase (12) a Davida Leeho (10), rozvádí. Proces se táhne kvůli náboženské stránce, jak to tak v Itálii bývá.

„Náš rozvod je v procesu, protože Vatikán již povolil rozvod dříve než po třech letech odloučení, jak tomu muselo být v minulosti. Nicméně může trvat ještě rok, než bude rozvod u konce,“ svěřila se před rokem modelka.

VIDEO: Modelka Alena Šeredová promluvila o těhotenství! 

Video
délka: 01:16.82
Video se připravuje ...

Modelka Alena Šeredová promluvila o těhotenství! Markéta Reinischová, Jan Jedlička

Ovšem pro dědice automobilky Fiat Nasiho by to byla svatba první, a tak není divu, že za možností Alenu si vzít zcela dveře nezavřel. Ostatně teď má i příležitost udělat první krok, jelikož jeho partnerka chytila svatební kytici na oslavě přátel Stefanie Borrierové a Lucy Borgy.

Šeredová se dokonce pochlubila na sociální sítí snímkem, jak má úsměv od ucha k uchu a spolu s Alessandrem září štěstím. Spolu už mají také krásnou pětiměsíční holčičku Vivienne Charlotte. Tak teď už stačí, aby Ital poklekl, a může z nich být rodinka i oficiálně.

VIDEO: Skoro rozvedená Šeredová: Už se může zase vdát! A velká změna o Vánocích!

Video
délka: 01:40.35
Video se připravuje ...

Skoro rozvedená Šeredová: Už se může zase vdát! A velká změna o Vánocích! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
56 fotografií