Syn, kterého má herečka Veronika Arichteva se svým manželem, známým režisérem Biserem Arichtevem (43), nebyl žádným drobečkem – při svém narození měřil 51 centimetrů a vážil 4,1 kilogramů, takže své mamince dal pořádně zabrat. „Dvě nohy, dvě ruce, pinďour a boží nos!“ ohodnotila malého Luku šťastná mamina, která podle svých vlastních slov celých 10 hodin drtila dlaně svému muži. Podle fotky, jakou sdílela na instagramu, se ale dalo tušit, že porod neprobíhal přirozeně, ale pomocí takzvaného císařského řezu.

Fanynky sympatickou Veroniku, která zazářila například v seriálu První republika či ve Slunečné, kde ji pro její těhotenství musela před kamerami a po boku Maroše Kramára (61) nahradit Eva Josefíková (30), okamžitě drsně odsoudily. Došly totiž k závěru, že se Arichteva sama rozhodla rodit „jako teď skoro všechny VIPky“, tedy „bezbolestně“. To však nyní Veronika uvedla na pravou míru:

„To, že se malej nakonec narodil císařem, neznamená, že jsem rodila plánovaným císařem,“ zdůraznila ve svých instastories, které sdílela rovnou z nemocničního lůžka.

VIDEO: Poslední scéna a konec. Veronika Arichteva se loučí se Slunečnou.

Video
délka: 02:44.56

Poslední scéna a konec. Veronika Arichteva se loučí se Slunečnou. FTV Prima

„Několik hodin jsem se snažila rodit přirozeně a docela nám to šlo, ale pak vlastně pan doktor společně s náma rozhodnul, že to bude císařem, a já jsem za to moc ráda,“ vysvětlovala brunetka, co v roce 2018 zazářila v taneční soutěži StarDance …když hvězdy tančí. Důvod, proč se jí syna nedařilo porodit „normálně“, byl velice prozaický: „Měl prostě velkou hlavu… a já jsem zřejmě nebyla připravená na tolik lásky,“ krčila rameny se smíchem herečka, která vzdor náročnému chirurgickému zákroku vypadala naprosto báječně. 

„A já jdu zase čumět do tý postýlky,“ dodala nadšená novopečená maminka, ze svého potomka byla naměkko stejně jako všechny ostatní ženy... ať už rodily jakkoliv.

Mimochodem, i Veroničina věrná parťačka z humoristického tria 3v1, herečka Nikol Štíbrová (33), přivedla svého syna Mathiase (3) na svět tímto způsobem. Její roztomilý synek se jí totiž v bříšku jednoduše neotočil, chtěl tedy přijít na svět nohama napřed. „Furt jsme čekali, že se na poslední chvíli otočí. Ale neotočil. Seděl si tam jak Buddha,“ prohlásila před třemi lety v rozhovoru pro eXtra.cz Štíbrová s nadhledem. Třetí členka 3v1, zpěvačka Martina Pártlová (41), je prozatím sice bezdětná, tyhle zkušenosti jejích kolegyň jí ale možná jednoho dne přijdou vhod…

VIDEO: Těhotná Arichteva řekla, jaké jméno dítěti vybrala: Tvrdá konkurence pro Bagárovou!

Video
délka: 20:08.24

Těhotná Arichteva řekla, jaké jméno dítěti vybrala: Tvrdá konkurence pro Bagárovou! Markéta Reinischová, Lukáš Červený, instagram

Fotogalerie
92 fotografií