„Myslím, že jsme to včera dostatečně zapili, mám úplně vykřičenej hlas a nemůžu vůbec mluvit,“ svěřil se známý youtuber Jirka Král po svatební noci (nebo spíše po svatebním dopoledni, jelikož se svatební hosté rozcházeli v hodně pozdních nočních, nebo spíše velmi brzkých ranních hodinách).

„Já jsem se ráno probudil a normálně jsem se bál, že to byl sen, musel jsem se podívat na prstýnek. Sen to naštěstí nebyl, protože všechno, co jsme si naplánovali, co jsme si vysnili, bylo přesně tak, jak jsme chtěli,“ liboval si. „Počasí, který bylo ideální, jídlo, který bylo skvělý, hosté, kteří přišli a skvěle se bavili, byla tam super atmosféra, bylo to úžasný. Nestal se žádnej trapas, nikdo se extrémně neopil, pili jsme až do rána, bavili jsme se, oslavili jsme to… Všechno, co jsme mohli my ovlivnit, bylo skvělý.“

To, že nepřehání, ostatně včera celý den mapovaly sociální sítě jak jeho, tak i novopečené paní Králové, a jejich přátel, kteří neváhali sdílet nejrůznější detaily honosné veselky: ta byla totiž skutečně jako v amerických filmech a plná okázalého luxusu. Nevěsta, která vypadala jako princezna, ženich ve slušivém modrém obleku, nádherná květinová výzdoba, nejrůznější dobroty, ať už sladké, od dortu až po svatební koláčky, či slané – na místě se totiž grilovalo čerstvé maso i mořské plody. Došlo i na obvyklé svatební tradice, jako vzájemné se krmení polévkou či uklízení střepů pro štěstí. Navečer se pak mladší ročníky přesunuly do centra, kde zábava pokračovala v jednom z pražských barů.

VIDEO: Youtuber Jirka Král: Pokec ve vlaku - Novinky, přítelkyně, Utubering 

Video
Video se připravuje ...

Jirka - Pokec ve vlaku - Novinky, přítelkyně, Utubering Youtube.co/Jirka Král

Byť by se mohlo zdát, že na této idylce nebyl jediný mráček, opak je pravdou. Ženich se musel potýkat s něčím, co dokáže pokazit den prakticky kdykoliv – tím spíš tedy ten den svatební, který je většinou tím nejšťastnějším dnem v životě. „Během obřadu nám někdo vykradl dvě auta, což bylo trošku takový narušení, trošku smutný. Ale nedá se nic dělat,“ povzdechl si čerstvý ženáč v instastories.

Jak se zdá, právě ono neustálé sdílení naprosto každého svého kroku na internetu, díky čemuž se zdá zmapovat, kde se kdo zrovna nachází, možná nebyl ten nejlepší nápad. A je dost možné, že si lupiči svatební hosty vybrali právě proto, že měli jistotu, že je u loupeže rozhodně nikdo nepřistihne… Ale ruku na srdce, právě tohle je úskalím každého influencera či známé osobnosti, která pustí cizí oči do svého soukromí.

Fotogalerie
181 fotografií