Herečka, kterou už příští rok čekají neskutečné devadesátiny, se v divadle Františka Janečka (75) představí už 22. října v talk show Jiřina Bohdalová zblízka.

„Bude se jednat o vyprávění této legendární herečky. Jiřina je gejzír energie a humoru, a kdykoliv vypráví, jde o neopakovatelný zážitek,“ říká Janeček.

Diváci také budou mít šanci položit herečce dotazy na to, co je nejvíc zajímá. „Při příchodu budou moci vyplnit formulář s dotazem, ze kterých pak Jiřina na jevišti bude vybírat,“ dodává producent s tím, že se bude jednat o jediný večer.

VIDEO: Kotek skončil na JIP! Letěl pro něj vrtulník. A Bohdalová šokuje: Řeknu vše a bez cenzury!

Video
délka: 02:47.48

Kotek skončil na JIP! Letěl pro něj vrtulník. A Bohdalová šokuje: Řeknu vše a bez cenzury! Blesk TV

„Bude to něco mimořádného. Jiřinu na jevišti znám, vím, jak navazuje s diváky kontakt rychlostí blesku. Je v ní něco nadpozemského, charismatického,“ dodává producent s obdivem v hlase.

Společně s herečkou původně koketoval s myšlenkou, že by devadesátiny Bohdalové příští rok proběhly v O2 areně, nakonec se ale rozhodli, že to není to pravé ořechové. „Jiřina sama řekla, že je herečka a že patří na jeviště, ne do obří haly. Naše divadlo GoJa je tak akorát, aby si udržela kontakt s divákem,“ říká Janeček, který už zahájil předprodej vstupenek. Herečka na podzim také natáčí narozeninový dokument s režisérem Jiřím Strachem (46).

VIDEO: Bohdalová o Gottovi ve Studiu Blesk: Na jeho manželku ať mi nikdo nesahá!

Video
délka: 32:47.66

Bohdalová o Gottovi ve Studiu Blesk: Na jeho manželku ať mi nikdo nesahá! Petr Macek, David Turek

Fotogalerie
46 fotografií