„Jak ses dneska měla?“ dotazuje se Monika Bagárová své dcery ve videu, které umístila na svůj oficiální instagramový profil. Téměř tříměsíční holčičku drží zpěvačka pevně v náručí a něžně se k ní naklání. „A co to očkování, bylo to v pohodě?“ pokračuje zpěvačka a partnerka Makhmuda Muradova (30) otázkou, kterou dala jasně najevo, že nepatří mezi popírače očkování.

Dcerku, které budou 27. srpna tři měsíce, nechala podstoupit (některými lidmi démonizovaný) lékařský zákrok, při kterém se zdravý organismus záměrně setká s méně nebezpečným mikrobem nebo jeho fragmentem. „Takže ses moc nevyspala. Vůbec ses nevyspala?“ poodhalila Monika Bagárová dotazem skutečnost, že i její Rumia se potřebovala po drobném zásahu pediatra trochu srovnat. Neklidnou noc ale v tomto případě zjevně obstaral dívčin tatínek Mach.

VIDEO: Péče o malou Rumii: Přebaluje jen Monika, nebo přiloží Makhmud ruku k dílu? 

Video
délka: 01:19.08

Péče o malou Rumii: Přebaluje jen Monika, nebo přiloží Makhmud ruku k dílu? FTV Prima, Prima Cool

„A ten taťka, když k tobě vstával a uspával tě, to bylo v pohodě?“ rozplývá se zpěvačka, kterou mateřství evidentně velmi baví. S nadšením navíc dala světu najevo, že ani pro jejího partnera uzbeckého původu není starost o novorozence žádným problémem.   

VIDEO: Těhotná Bagárová: Tchyni ještě nezná, ukáže se jí až s miminem!

Video
délka: 04:18.56

Těhotná Bagárová: Tchyni ještě nezná, ukáže se jí až s miminem! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
57 fotografií