„Přemýšlím, kdy se zase vrátím do pracovní nálady, kdy mě opět uvidíte na pódiu. Zatím si užívám mateřství na 100 % se vším všudy,“ vzkázala svým příznivcům Monika Bagárová prostřednictvím svého oficiálního profilu na sociální síti. Že svou oblíbenou zpěvačku v dohledné době neuvidí v pracovním nasazení, je zvlášť pro skalní fanoušky jistě zklamáním. Na druhou stranu je celkem obdivuhodné, že teprve necelé dva měsíce po porodu se nad něčím takovým Monika Bagárová vůbec zamýšlí.

„Všechno ostatní počká a věřím, že i vy počkáte na mě,“ je přesvědčená okatá černovlasá kráska původem z Brna, která se poprvé stala maminkou letos koncem května. Dceři dala společně s partnerem a otcem narozené holčičky Machmudem Muradovem (30) jméno Rumia. Inspirovat se pár nechal v zápasníkově rodné zemi. Stejné křestní jméno nosí i Muradova maminka.  

VIDEO: Monika Bagárová: Na fotkách vypadá skvěle, ale na mole je nemehlo! 

Video
délka: 01:44.34

Monika Bagárová: Na fotkách vypadá skvěle, ale na mole je nemehlo! Jana Marvanová

„Přijde čas, kdy se budeme na pódiu potkávat určitě i s Ruminkou. Minimálně si přijde zatancovat a občas vám na koncertech zamávat a pozdravit vás. Mějte krásný den a nezapomínejte na to, co je v životě opravdu důležité,“ zakončila své vyznání na instagramu výzvou zpěvačka. Celý příspěvek pak Monika Bagárová doplnila hashtagem „hodnoty“.  

VIDEO: Těhotná Bagárová: Tchyni ještě nezná, ukáže se jí až s miminem!

Video
délka: 04:18.56

Těhotná Bagárová: Tchyni ještě nezná, ukáže se jí až s miminem! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
51 fotografií