Praskající beton, hrbolatá silnice plná výmolů a hlavně několikahodinové kolony jsou pro těhotnou ředitelku nadačního fondu teď zakázaný adrenalin. „To je jedna z mála věcí, kterou mi doktor zakázal. Nesmím jezdit po D1, protože dlouhý cesty autem nejsou vůbec dobrý,“ svěřila se Aha! Pizingerová, která je v sedmém měsíci těhotenství.

VIDEO: Otevřený rozhovor těhotné Venduly Pizingerové! Kde otěhotněla, a bude to kluk, nebo holka? 

Video
délka: 19:09.04
Video se připravuje ...

Otevřený rozhovor těhotné Venduly Pizingerové! Kde otěhotněla, a bude to kluk, nebo holka? Markéta Reinischová, Lukáš Červený, instagram

„Se synem Kubou jsem byla ještě dva dny před porodem pracovně na Dětském dni v Motole. Doufám, že mi nic podobného v práci zase nenaplánovali,“ vtipkovala. Ostatně pár měsíců před termínem teď bez problémů nafotila snímky pro značku Jungle Way, se kterou spolupracuje její nadační fond Kapka naděje.

Ačkoli se stane maminkou dva roky před padesátkou, cítí se velmi dobře. Konečně se nají „Těhotenství není nemoc a naštěstí jsem nepřibrala ani tolik. Kamarádky mě dopředu děsily, že budu jako velryba, ale mám nahoře asi sedm kilo. Uvidím, jestli budu kojit, to je práce dělníka v dole, to se konečně najím,“ dodala se smíchem.

VIDEO: Vendula Pizingerová má strach o syna! Karanténa mu komplikuje budoucnost.

Video
délka: 03:56.48
Video se připravuje ...

Vendula Pizingerová má strach o syna! Karanténa mu komplikuje budoucnost. Kateřina Štíchová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
33 fotografií