„Neštěstí nechodí po horách, ale po lidech, a tentokrát si našlo mne. Na zkouškách muzikálu Cikáni jdou do nebe jsem při jednom tanečním kousku asi trochu přehnal aktivitu a pravému koleni se to nelíbilo. No, teď už je dobře, sice tahle berlová ozdoba bude ještě nějaký čas moje image, ale naštěstí to nejhorší období mám už za sebou,“ informoval všechny své fanoušky Milan Peroutka. Detaily o tom, jak probíhá jeho léčba, své příznivce pravidelně zásoboval skrze sociální sítě: všem dal například na odiv svou rozřezanou pravou nohu, anebo se jim svěřil, že si sám píchá injekce do břicha.

Místo odpočinku a šetření bolavé končetiny si však „naordinoval“ práci. „Ve čtvrtek točím něco do svý oblíbený televizní show, v pátek jedeme do Budějovic dokončit novej singl (klip bude taky, jen mám ambice v něm nebejt o berlích) a o víkendu se těšíme se Shopaholic Nicol na naši první zastávku Garden Food Festival v Rožnově pod Radhoštěm,“ vypočítával na instagramu. Kromě toho se od pondělka vrací do Snídaně s Novou, v níž účinkuje s výše zmiňovanou Nikolou Čechovou (30).

VIDEO: Trapas večera! Milan Peroutka nedodržel dresscode a ani se nesladil s partnerkou

Video
délka: 02:35.96

Trapas večera! Milan Peroutka nedodržel dresscode a ani se nesladil s partnerkou Markéta Reinischová, Lukáš Červený

A to není všechno! „Dá-li vládní nařízení, taky si v pondělí večer také poprvé zahraju v Krasavcích na chmelu v Dolních Kounicích…“ těší se. V zájezdovém divadelním představení, které pochází z pera známého baviče, herce a zpěváka Václava Upíra Krejčího (64), údajně ztvárňuje „frajírka, zakřiknutého studenta a třeba i sličnou dívku“. Jak se říká, není čas ztrácet čas, jelikož právě jeho úraz rozhodl o tom, že dovolenou, kterou si plánoval úplně jinak, vyčerpal na operačním sále a na posteli pod bedlivým dohledem obětavých lékařů a zdravotních sestřiček.

„Můj domov taky dobrá provokace - dva schody na záchod, dva do obejváku. Musím to brát pozitivně, bydlím v rehabilitačním ráji!“ žertoval na sociální síti mladý muž, jenž před odchodem z nemocnice ještě vtipkoval, že s baletem si teď na nějakou dobu dá pokoj. A ani do StarDance, přijde-li nabídka, by prý nešel. „I když, po pravdě, by mne podobná zkušenost lákala, takže nikdy neříkej nikdy. V dohledné době to ale asi nebude,“ dodal s odkazem na svůj zdravotní stav. Není to totiž poprvé, co se zranil: prakticky přesně před rokem ho potrápil vyvrknutý kotník.

VIDEO: Milan Peroutka: Jsem tak tlustý, že na mě praskají kalhoty!

Video
délka: 04:34.26

Milan Peroutka: Jsem tak tlustý, že na mě praskají kalhoty! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
67 fotografií