Válka v rodině Štikových stále nemá konce. Sotva se novopečená vdaná paní Biniasstihla ohradit proti urážlivým tvrzením mladší dcery ohledně toho, že si vzala zlatokopa, už vrátila úder a Charlotte obvinila z lenosti a naznačila, že ji pěkně dlouhou dobu živila.

„Od 18 let se nechá živit od své matky, a to i s jejím přítelem, jen se celý den válí v posteli, nezadržitelně kyne a nemá žádný smysl života. Má celý obličej přetvořený plastikami,“ nešetřila na facebooku dceru a také ji obvinila, že jí „dluží peníze a při odchodu ji ještě okradla“.

Ovšem dceru její útoky rovněž pěkně popudily a na reakci nemusel nikdo dlouho čekat. „Už mě pěkně štvou ty její lži. Já práci mám, a nic jí rozhodně nedlužím já, ani Ifko (partner, jenž se po jejím boku objevoval již v kontroverzní reality show Štiky - pozn.red.),“ cituje její slova web Super.cz.

„Jednou o mně tvrdila, že jí dlužíme 100 tisíc, pak 300 tisíc, nakonec už to byly 3 miliony. Je opravdu chorá na hlavu," kroutí nechápavě hlavou mladá Štiková, která je již vlastně jedinou, která se ještě nechvalně proslulým příjmením může oficiálně pyšnit - její matka se nově podepisuje Binias, starší sestra Ornella (27) už je navíc několik let Koktová.

VIDEO: Monika Štiková se vdala! O 24 let mladšího kolouška si vzala na »Staromáku«

Video
délka: 02:00.00

Monika Štiková se vdala! O 24 let mladšího kolouška si vzala na »Staromáku« Lukáš Červený

Co se týče svého vzhledu, je prý Charlotte rovněž spokojená a odmítá obvinění, že by snad měla mít za sebou plastické operace. „Jediné, co mám, jsou zvětšené rty,“ hájí se a ani útok kvůli váze si nebere k srdci. „Jedinej, kdo kyne, je ona. Stačilo mi vidět její poslední fotky,“ rýpla si naopak do matky Moniky.

Navíc jí vyčetla ještě jednu věc, nad kterou opravdu zůstává rozum stát. „Ještě k tomu ani neumí napsat správně moje jméno. Píše se Charlotte, a ne Charllote," zlobila se pro Super.cz Štiková, které jistě dala jméno do vínku právě matka. Je tak podivné, že by neuměla napsat její jméno správně. Pravděpodobně se jednalo jen o překlep ve vzkazu, který psala ve vzteku. Ovšem i tak je to dost na pováženou.

VIDEO: Co ve Štikách nebylo? Monika se opřela do druhé dcery! Charlottě smrdí nohy!

Video
délka: 01:28.52

Co ve Štikách nebylo? Monika se opřela do druhé dcery! Charlottě smrdí nohy! FTV Prima

Fotogalerie
113 fotografií