Rodina Štikových je se vztahy na štíru už nějaký ten čas. Se starší Ornellou (27) si Monika řekla poslední slova (a to dost nahlas) ve Studiu Blesku, posléze se rozkmotřila i s mladší Charlotte, kterou do té doby podporovala, což bylo vidět i v reality show Štiky. Dívka, která v současnosti mění vzhled plastickými operacemi, se vyjádřila i ke svatbě své mámy, jenže jelikož její slova nebyla zrovna moc pozitivní, ozvala se na facebooku i šťastná novomanželka Monika a vše chtěla uvést na pravou míru.

„Na můj rozvod s p.Štikou neměli moji rodiče naprosto žádný vliv! Byl zapříčiněn amoralním chováním, dluhy, nezodpovědností, nevěrou, a v neposlední řadě DOMÁCÍM NÁSILÍM,“ vysvětlovala Štiková, která po svatbě s o čtvrt století mladším hokejistou Petrem Biniasem (23) přijala jeho příjmení.

Jako jeden z důvodů krachu manželství zmiňovala i svou bývalou tchyni. Prý se do všeho pletla a údajně měla synovi shánět ženy do postele. Podle Moniky též žárlila na její rodiče a jejich vztah s vnučkami. Nyní to ale spíše vypadá, že Charlotte s Ornellou jsou definitivně na straně otce a tím pádem možná i babičky, zatímco matku a její rodiče (ti byli na veselce přítomní) mají v rodinné válce proti sobě.

VIDEO: Monika Štiková se vdala! O 24 let mladšího kolouška si vzala na »Staromáku«

Video
délka: 02:00.00

Monika Štiková se vdala! O 24 let mladšího kolouška si vzala na »Staromáku« Lukáš Červený

Monice se rovněž nepozdávalo, že Charlotte měla její matku (tedy svou babičku) označit za »chorou a zlou«. „Moje maminka je báječný člověk, který má otevřené srdce a snaží se všem pomoct, ale nesnese, když se mladý člověk od 18 let nechá živit od své matky, a to i s jejím přítelem, jen se celý den válí v posteli, nezadržitelně kyne a nemá žádný smysl života,“ vrátila útok Charlotte i s úroky a obvinila ji tak z lenosti. Zmínila i fakt, že „má celý obličej přetvořený obličej plastikami“ a matce prý „dluží peníze a při odchodu ji ještě okradla“.

Nevybíravě se Charlotte vyjádřila také k ženichovi Moniky Biniasovi, když ho označila za zlatokopa. To Štiková označila za „lživé a naprosto neuvěřitelné prohlášení“, které je „stvořené chorým mozkem“ Charlotte. Ta prý nemůže rozdýchat, že po seznámení s Petrem přestala Monika dceru živit a nechat se takzvaně ždímat. „A v poslední řadě chci uvést , že můj muž se o mě stará přes dva krásné roky!“ naznačila, kdo z dvojice skutečně vydělává.

„Nakonec vůbec nechápu, že strana Štiků a Koktů se již přes dva roky neustále naváží a trefuje do mě, mého manžela a mých rodičů. Neustále se jejich atakům jen braníme, ale pravděpodobně to značí, jak chudý a zoufalý život mají,“ dodala na facebooku Monika a pak už se jen chlubila snímky z manželského života. 

VIDEO: Co ve Štikách nebylo? Monika se opřela do druhé dcery! Charlottě smrdí nohy!

Video
délka: 01:28.52

Co ve Štikách nebylo? Monika se opřela do druhé dcery! Charlottě smrdí nohy! FTV Prima

Fotogalerie
114 fotografií