Dvě fotografie, jedna velká mezírka mezi zuby. Usměvavý královský oslavenec rozněžnil fanoušky britské monarchie a většina říká, že svému otci z oka vypadl. A nejen jemu. Obdivovatelé rodu Middletonů vyštrachali staré snímky vévodčina bratra Jamese (33), ta podoba je neuvěřitelná!

Co některé překvapilo, byl výběr oblečení. Kate svého synka neoblékla do drahých značkových svetrů, bundiček, košilek nebo jiného aristokratického oděvu. Namísto toho zvolila dvě obyčejná trika, čímž všem ukázala, že i takto vznešená rodinka dokáže být čas od času neformální a nějaký styling, hlavně svých dětí, neřeší.

VIDEO: Reakce na film Havel: Dagmar změnila názor! A Spirit utajil těhotenství i svatbu.

Video
délka: 03:34.00
Video se připravuje ...

Reakce na film Havel: Dagmar změnila názor! A Spirit utajil těhotenství i svatbu. Bára Horáková, Lukáš Červený

A svůj uvolněný přístup podtrhla tím, že ani ta obyčejná trička nebyla nově zakoupená, ale mnohokrát použitá. To první maskáčové častým praním ztratilo na barvě a vévodkyně se ho ani nesnažila vyžehlit, u zeleného polo trička se zase pod límcem ukrýval malý detail, kterého si všiml málokdo – jeden z knoflíčků byl rozlomený.

Kromě výběru oděvu vévodkyně ani neřešila styling vlasů a nechala George rozcuchaného, jako by právě přišel z dovádění se sourozenci Charlottou (5) a Louisem (2). Je vidno, že na rozdíl od jiných členů rodiny dopřávají Kate s Williamem svým potomkům to, co ze všeho nejvíc potřebují, než budou zasypáni královskými starostmi – normální dětství.

VIDEO: Dominika zuří: Pro Ivanu byla ostuda, sestra se jí štítila! A za co utratila 24 „mega“ Vondráčková.

Video
délka: 03:09.16
Video se připravuje ...

Dominika zuří: Pro Ivanu byla ostuda, sestra se jí štítila! A za co utratila 24 „mega“ Vondráčková. Bára Horáková, Lukáš Červený

Fotogalerie
89 fotografií